Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy ragyoghatnék a tanév...

Hogy ragyoghatnék a tanév első napján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az idei nyáron elég sokat változtam. Rendszeresen sportolok (eljárok futni és úszni), levágattam a hajam, a fogszabályzóm elkezdett dolgozni, megtanultam körmöt festeni és sminkelni; szóval "megszépültem". (Mindemellett azért a tudásom is gyarapítottam, úgyhogy nem belémkötni ;))

Viszont ez nem látszik a kisugárzásomon. Mit tehetnék, hogy az iskola első napján ragyogjak és mindenekelőtt magamat is elkápráztassam?

Gimi/11.osztály



2016. aug. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Légy nagyszájú,beszélgess sokat

Önbizalom,önbizalom!

2016. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk légy magabiztos, és nyitott. Szerintem amiket eddig sikerült elérned elég emellé, ha te elhiszed hogy gyönyörű vagy, másik is el fogják.

17/L

2016. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell nagyszájúnak lenned!!! Én ne os legyél az!

Legyél kedves,megbízható, és állj ki magadért,ha olyan a helyzet.

Amiket leírtál az alapján szerintem teljesen jó vagy,próbáld elhinni. Ha nem megy állj a tükör elé és keress magadon olyat ami tetszik. A szemed,a szád,füled. Valami biztos fog. Lépésről lépésre. :)

2016. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legy onmagad. Ne feszengj ra erre a dologra. Reggel vegyel fel egy csini bluzt es egy cuki szoknyat, szepitsd ki magad, es beszelgess mindenkivel


En is a te helyzetedben vagyok am 😂

2016. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Onbizalom, mosoly! Ennyi, ha te jol erzed magad a borodben, azt masok is eszre veszik, a kisugarzas ennyit jelent.:)
2016. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tehetnék, hogy az iskola első napján ragyogjak és mindenekelőtt magamat is elkápráztassam?" Jézusom :DDdDd


Nincs is nevetségesebb annál, mint aki megjátssza magát... nem kell így előadni magadat sehol. :D

2016. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!