Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire hat ápolatlannak a...

Mennyire hat ápolatlannak a hajam (f)? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]

aug. 12. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Nagyon ápolatlannak tűnik
Csak egy kicsit
Nem tűnik annak
Egyéb, leírom kommentben:
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem tűnik ápolatlannak, de kopaszon sokkal jobban nézne ki a fejed.
aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Egy kicsit.
aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

That page doesn't exist

Pedig megnéztem volna :(

aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3.


[link]

aug. 12. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem néz ki ápolatlannak. Inkább kicsit "szálkás"nak mondanám. De a fazon 10/10
aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szöszössége miatt látom rendezetlennek. A fejformád viszont nagyon tetszik, ilyen homlok alá férfiasan szép arcot képzelek.
aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szavazatokat!


A szöszössége, az engem is irritál és ha reggel megmosom a hajam, akkor estére még ennél sokkal durvább lesz, ha pedig véletlenül nem mosnék egy egész napig hajat akkor ilyen nagyon kócos, nem igazán göndör de mégis fésülhetetlen száraz szalmaboglya lesz.


A képen egyébként szándékosan nem a legjobb állapotot mutatom, mert az közvetlenül mosás után csak 1-2 órával áll fenn… Itt 5-6 órája mostam hajat. Bár kifejezetten hullámos vagy göndör hajra való, hidratáló hatású sampont használok (kevin murphy), meg balzsamot is, így is nagyon száraz, kicsit olyan is néha mintha vmi hajfixáló szert fújnék rá, pedig semmi ilyent nem használok.


Szálkásnak is a szárasság miatt szálkás, illetve meg is voltam izzadva a képen…


Csak azért tettem fel a kérdést, mert amikor viszonylag jó állapotban volt, frissen volt mosva, akkor is tettek már rá megjegyzést hogy nem tűnik túl ápoltnak… Amikor erre nem számítottam, mert én elégedett voltam (addig) a hajammal. Hát amikor rosszabb napjaimon nem mosom meg, vagy egy napközbeni szunyókálást beiktatok és elalszom vagy ilyesmi, akkor lehet hogy tényleg nagyon gáz és inkább rövidre kéne vágatnom. Mert ilyenkor nyílván nem mosom meg egy napon belül többször, hiába néz ki rosszul, mert az már egészségtelen lenne.


Na majd ezt még átgondolom… Még egyszer köszi a szavazatokat meg válaszokat!

aug. 13. 11:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tegyél rá hajolajat, göndörítő krémet, habot, zselét, bármit. Próbáld ki, hogy neked mi válik be, mert ebben nincs univerzális szent grál, ami mindenkinél működik. De alapvetően szerintem túl gyakran mosod és ez szárítja. Ha gondolod, a Göndör Haj Közösség fb csoportban is szívesen látunk, ott tényleg mindenre vannak jó ötletek:)
aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont akartam ajánlani a Facebook göndör csoportját. Nagyon segítőkészek és sokat lehet informálódni. Lehet ott megtalálod a megoldást a "szöszös" hajra
aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!