Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szárad ki a szám?

Miért szárad ki a szám?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ősszel meg télen állandóan ez van :S pedig hidratálom rendesen, kenegetem állandóan niveával meg körömvirágkrémmel és sok vizet iszom, 3 l minden nap megvan. De nem is az egész cserepes, csak inkább körben a széle, meg két oldalt egy kicsit kijjebb is. Remélem értitek. Nem is száraz, hanem mintha hámlana a bőr. Mit csináljak vele?:S
2010. nov. 1. 12:10
 1/6 anonim válasza:
0%
mert sokat füvezel.
2010. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én fogkefével szoktam "lehámlasztani", utána bekenem mézzel. [15 percig rajtahagyom] Egész szépen rendbehozza, nekem inkább azért kell, mert ha ideges vok rágom a számat :d Rossz szokás, de ez van.
2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nyuszifül:D:$ válasza:
Azért szárad ki a szád.mert sokat nyalod és a szél kifujja..:D
2010. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

fű...azt mondod?:d akk dobom...

méz, még nem próbáltam, köszi

2010. nov. 1. 12:20
 5/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam nyalogatni mert bekenem:D
2010. nov. 1. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá vajat. :) vagy gyógyszertárban lehet kapni ilyen kis kicsi, zöld ajakbalzsamat. :)
2010. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!