Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szárad ki a szám?

Miért szárad ki a szám?

Figyelt kérdés

Kenem 2 fajta krémmel is de akkor is folyton kiszárad.

Mit csináljak vele?


2011. máj. 10. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mivel kened? Nekem is állandóan szárad, azóta házidoki ír fel olyat, amit a patikában kikevernek. Csak ritkán kell használni, és azóta nem cserepesedik a szám.

De ha recept nélküli megoldás kell, akkor a kéktégelyes Nive kzkrém a legjobb. A vazelintartalmú készítményeket pedig kerüld.

2011. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
# Nivea kézkrém
2011. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért szárad ki, mert kened. Amíg kentem, nekem is 20 percenként ismételni kellett, mert teljesen kiszáradt. Aztán "leszoktam" róla, azóta csak ritkán szárad ki.
2011. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg a patikás megoldás a legjobb, vagy epdig ne kend ilyesmivel.
2011. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ti hogy tudtatok leszokni az állandó kenegetésről? én is ettől szenvedek, ahogy abbahagyom, már szárad, reped, vérzik a szám:( pedig a labellot már eldobtam jó messzire, de a többi is ilyen -.-"
2011. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pl. úgy, hogy kidobáltam a táskámból az összeset, és nem is vettem újakat :) Innivaló viszont mindig van nálam, iszom egy kortyot legfeljebb, az is tud segíteni. De ha ennyire kiszárad neked, akkor keress fel egy orvost, aki tud jó minőségűt ajánlani. Ezzel már ritkán kell majd kenni, és ha akarsz, könnyű leszokni is róla.
2011. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak a hagyományos,mezei szőlőzsír segít- gyógyszertárból
2011. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ilyen labelloval kentem de ma felírt valamit a bőrgyógyászom mert végre sikerült eljutnom hozzá. remélem az jó lesz már
2011. máj. 10. 19:46
 9/9 anonim ***** válasza:
mit írt fel? majd írd le az eredményt:D
2011. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!