Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szárad ki a szám, még...

Miért szárad ki a szám, még most nyáron is? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eszméletlenül száraz a szám.. hiába kenem ajakbalzsammal, semmi.. fél óránként kenegethetem. Pedig nyár van. Folyadékhiányra is gyanakodtam, de az sem lehet sztem a probléma oka, mert elég sok folyadékot iszok. Segítenétek? :/ Előre is köszi mindenkinek.


2010. júl. 26. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy sokat kenegeted,ezek a szájápoló termékek kiszárítják a szádat ráadásul megfosztod a szervezeted attól ami a dolga.Én csak akkor használok ilyet ha rúzsozom és cseppet sem száraz a szám.Próbáld ki hogy ne kenegesd a szádat és ha nagyon cserepes lesz akkor óvatosan dörzsöld le a szádról kiszáradt bőrt egy puha törölközővel.
2010. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előzö válaszolónak van igaza, ez lehet a ludas. Egy kis tipp: használj Bepanthen Plust és pár nap alatt helyre pofozza!! Tapasztalatból mondom, nagyon jó rá.
2010. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :) Remélem hatásos lesz.
2010. júl. 27. 10:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!