Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 31 éves férfi vagyok, és...

31 éves férfi vagyok, és elkezdtem őszülni oldalt, ilyen hosszabb ősz hajszálak vannak, és látszik, zavar. Milyen megoldások vannak rá, és melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
júl. 14. 16:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%
a meglévő ősz hajszálaidat max festéssel tudod eltűntetni, de a még épek megóvásához használj koffeines sampont
júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez van öregszel, ezzel meg kell békélni. 😉
júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Biotin samponrol mi a véleményetek? Most vettem olyat
júl. 14. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok profi a témában, de én is ezzel a gonddal küzdök. Az alábbiakat próbáltam ki eddig:


Schwarzkopf Re-Nature - a leírás szerint akkor válik be legjobban, ha erősen őszülsz meg mindenütt. Nekem eleinte jó volt, mert egyenletesen őszültem, de aztán, ahogy használtam (lehet, hogy túl gyakran), barnás-vöröses árnyalatot kapott a hajam, ami alapból szőke-szőkésbarna lenne. Kinevettek a nők a munkahelyemen. :(

Lehet, ha csak a halántékodra viszed fel, azzal megoldódik a problémád.


Aztán próbálkoztam ilyen kimosható hajszínezőkkel, mint a Schwarzkopf Palette 8-00-ja, meg a Plantur 39, ez utóbbitól talán természetellenesen szőke lettem, az ismerőseim elég furán néztek rám.


Utána vettem Men's Own márkájú hajfestéket, de még nem próbáltam ki.

júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod, vagy befested. Amelyik neked jobb. Más lehetőség nincs.
júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Orulj hogy nem kopaszodsz
júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Cinkhiány is okozhat idő előtti őszülést, úgyhogy cinkben gazdag táplálékkiegészítőt érdemes kipróbálni, pl. spirulina alga tabletta.
júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es: vagy kivizsgáltatni, van-e egyáltalán a cinkhiány, mielőtt tablettákat szedne? :)
júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
8: A spirulina tabletta mindenképp egészséges, érdemes szedni, akár van cinkhiány vagy sem. 100%-ig természetes, adalékanyag nélkül algából készül. Amúgy sem tudja kivizsgáltatni, hogy attól őszül-e vagy sem.
júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

erről van szó?


[link]


van máshol esetleg gazdaságosabban, vagy ez a legjobb?

júl. 19. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!