Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, ha heti egyszeri...

Normális, ha heti egyszeri hajmosásnál kb 100-120 szál hajat veszít az ember?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat, személyes tapasztalatokat szívesen elolvasok!

júl. 14. 12:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A hajhullás valóban átok, mentem már rajta keresztül, átérzem minden vele járóját.

Kedves 9-es, drukkolok Neked, remélem sikerül megállítani a hajhullásodat!

Varga gyógynövényes cseppjét prónáltad már? Nekem bejött!

júl. 15. 12:15
 12/18 anonim ***** válasza:

#9

A betegség mindig külön kategóriát képvisel, ennek semmi köze az átlag, normál hétköznaphoz. Nem is értem, hogy miért gondoltad, hogy ide kell jönnöd, és ideírnod a te betegséges tapasztalataidat. Nem vagy egyenrangú ezzel a témával kapcsolatban.


Egy átlag, egészséges embernek természetes módon napi 100 hajszál elvesztése természetes. Az, hogy te egy beteg ember vagy, az sajnálatos, de nem kellett volna ideírnod a dolgaidat. Te más kategóriába tartozol.


Miután megvizsgáltad a fizikális dolgokat, amik semmire se vezettek, ideje elolvasnod a hajhullás lelki hátterét, mert sokszor ez az igazi ok:

[link]

[link]

júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket, és a választ!

Tehát a 100 hajszál elvesztése valóban normális.

Megnyugtató!!

júl. 15. 12:49
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Igen termèszetesen a 100 szal normàlis...köszönjük adjuntus ùr vagy asszony!

Köszönöm a vizsgàlataim mind negatívak lettek semmi betegsègem nincs egèszsèges vagyok!!

Ha meg pszihèszes gondolod...

Te is menj mert belebeszèlsz emberebe olyat ami lehet az ő hajszerkezetehez nem való ès hallgat ràd!!!!

júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Ès eddig semmi olyan vàlaszt nem kaptam mèg ami kèzzel fogható lenne..."


vs.


"Köszönöm a vizsgàlataim mind negatívak lettek semmi betegsègem nincs egèszsèges vagyok!!"


Akkor mitől is hullik a hajad annyira nagyon? Azért írtam a pszichés dolgot, mert a mai materialista orvoslás a lelki dolgokkal nem foglalkozik. Te is elmentél ide-oda-amoda és ért valamit? Semmit. Csak könnyebb lett a pénztárcád. A hajhullásod meg a továbbiakban is megmaradt.


Mennyire is élsz stresszes életet? Nem az én hajam hullik, nem én kopaszodom. Jobban tennéd, ha kicsit nyitottabb lennél. Végülis, csak a te egészséged múlik rajta, nem az enyém.

júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem!!! Èm azt ìrtam a 100 szàl màr hullàs...

Te azt a 100 szàl a napi àtlag!

Nekem nem.közelíti meg a napi 100 at!!!

De most azt ìrod hajhullasom van...kesz vicc.

Tèmàt lezàrtam!

Ja az èletem mindig is ilyen volt miòta az eszemet tudom szòval nem befolyàsol semmit.

Tovàbbi szèp napot!

júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hű, de paprikás itt a hangulat... Na, de a kérdéshez:

Ha a heti hajmosáskor kb 100-120 szál hajat veszítesz, a többi napon meg néhány szálat, az tök normális. Hajmosáskor maradnak vissza egyébként azok is, amik ugyan kihullottak hétközben, de a hajtömegben a többi haj közé szorult, esetleg megúszta a fésülködést is.

De egyszerűen nézheted a fejbőröd is: ha nincsenek kikopott-megritkult foltok, szélesedő választék, akkor nem nagyon lehet baj.

júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! 😊
júl. 19. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!