Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, ha heti egyszeri...

Normális, ha heti egyszeri hajmosásnál kb 100-120 szál hajat veszít az ember?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat, személyes tapasztalatokat szívesen elolvasok!

júl. 14. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Napi 100 hajszál elvesztése teljesen természetes.
júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A hétköznapokon kevés hullik, a 100 szál közelében sincs. Viszont mikor hajat mosok a hétvégén, 100 vagy a fölötti hullik ki, és emiatt aggódok egy kicsit, hogy normális e.
júl. 14. 13:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen normalis.
júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem normàlis...

A napi 100 szàl sem normàlis bàrki bàrmit mondd.

Az rengeteg mint napi vagy akar heti 1 mosàs alkalmàval is!

Gondoljatok màr bele ha mèg napi 50-el is szàmolok az 350 egy hèten ès a mosas benne sincs mèg...

Nem tudom ki talàlta ki ezt a 100 at mert baromsàg...

Ès az se mindegy milyen mennyisegègű hajből egy afro amerikaièből simàn hullhat...megse èrzi

júl. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De ennek ellenére az összes hajprofesszionista napi 50-100 szál közötti számot mond egészségesnek.

Nehéz kiigazodni, az biztos.

júl. 15. 09:14
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

Igen ès minden bőrgyògyàsz is..amin nagyon csodàlkozok.

Màr voltam soknàl ès mikor ràkèrdezek ès mindjàk napi 100 szàl hàt szòhoz sem jutok..

Szerintem nincsenek tisztàba 100 szàl haj làtvànyàval mert mondjuk fèrfi a doki de ha nő akkor neki tuti nem hullik ki 100 csak ezt tanulta...

Mert ha kihullna annyi szerintem rosszul is lenne higy tele a fèsű ès a keze

júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

#4 és 6


Ki vagy te egyáltalán? Valami hajakkal foglalkozó szakember vagy, hogy meg mered kérdőjelezni a szakemberek tudását és hozzáértését?


"A szőkéknek 150 ezer, a vörösöknek 90 ezer, a sötét hajúaknak 110 ezer hajszáluk van fiatal korban. Az öregedés előrehaladtával nem minden hajszál pótlódik; 40 éves korra a hajszálak 20%-ának elvesztése nem tekinthető kórosnak. A nemi hormonok hatására a nők haja dúsabbá és vastagabbá válik, mint a férfiaké."

[link]

júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egy bőrgyógyász vagy egy hajszerkezettel foglalkozó szakember az esetek nagy részében érti is a dolgát, és helyes információt ad tovább.

A hajnövekeshez hozzájárul a hajhullás is, a fej kb 90%án nő a haj, a maradék területen cserélődik, ha jól olvastam.

Viszont mosáskor azért jóval több hullik, és annak a normális mértékére vagyok kíváncsi.

júl. 15. 11:33
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7 es.

Èn csak egy szimpla ember vagyok aki 1 ève több 100 ezret arra költ hogy ràjöjjön mièrt hullik annyira a haja!

Ès eddig semmi olyan vàlaszt nem kaptam mèg ami kèzzel fogható lenne...

3 bőrgyògyàsz

2 endokrinologus

1 nőgyògyàsz

Fül orr gègèsz

Fogorvos

Radiologus

Ezek mind magànban! Plusz a vèrvètel amit megint magànba kellett csinàlni mivel a tb az valami förtelem hogy pl a vitamin szinteket sem nèzi deee magànban pedig olyan húzos àra van hogy ha többet nèzetnèk egyszerre rentgeteg lenne...

Szóval egy szimpla ember vagyok akinek a haja egyre rirkább ès nincs 100 a napi..

Nem kérdőjelezem meg egy ezzel foglalkozò vàlaszat de ami igaz igaz...

Hiàba bàrki is lehet mondhatja hasra csapva 100 szàl... mert nem taoasztalt mèg magàs hajhullàst!!!

De ezek szerint te se!

Ami levan ìrva azt nem kötelező elfogagni annak aki nem azt tapasztalja hogy normàlis dolog!

júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ès mèg annyit amit belinkeltèl te is olvassd el!

Görgess lejebb BEREGSEGEI menű alatt màr lathatod is 60 szàl màr hajhullàs!!!

Össze vissza ìrnak mindent!

Mert sajnos Magyarorszàgon nagy ìvben letoljak a hajhullast mintha nem is lenne problèma elsiklanak felette!!!!SZAKEMEBEREK!

júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!