Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell napokkal előtte...

Miért kell napokkal előtte jelezni fodrásznál az időpont lemondását, ha online foglalás van?

Figyelt kérdés

Nyilván nem szórakozásból mondja le az ember, meg nem szándékosan rossz időre foglal, hanem előtte jön közbe valami, ha élni akar valaki ezzel a lehetőséggel, meg nyilvan Vis major, ha a már meglévő programot is le kell mondani.


Ráadásul online rendszer, tehát nem lehet azt mondani, hogy bárkinek nemet mond az időpontra, úgy hogy nem is megyek... Mihelyt elmondom, az időpont újra foglalhatóvá válik. Akár közvetlenül előtte is le lehet foglalni.


Szóval szerintem ennek nincs sok értelme. Ők, lehet egy határidő, amíg le kell mondani felár nélkül, de azért lehetne az egy nap is, nem 2-3.


Miért van így?



jún. 21. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Őszintén azt gondolom, hogy haláleseten kívül nincs olyan dolog, ami nekem közbejöhetne csak úgy magától. Felelősségvállalás egyik alapja. Nem közbejön, te iktattad közbe. Nagyon fontos különbség. Az, hogy 2-3 nap a szabályzat a fodraszatban, ahhoz semmi közöd, így akarták, ők szabályaik. Miért olyan nehéz betartani, amit kér a másik? Mi ennek az oka, hogy kontrollálni akarod?
jún. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Amikor foglaltál, elfogadtam az általános szerződési feltételeket. Abban ez le volt írva. Kell valami visszatartó erő, hogy ne hobbiból foglaljanak az emberek időpontot
jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1.

Pont ilyenekre gondoltam... Haláleset, betegség, azonnal elvégzendő munka (pl. vehívnak, ha nem megyek, kirúgnak) stb.


Ezeket nem tudom napokkal előtte, mert ha tudnám, nyilván nem akkorra foglalnék.

jún. 21. 11:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Halálesetet nem tudod, betegség más tészta, nyilván van olyan, hogy reggelre belázasodsz, délutánra lenne időpontod, de akkor azonnal telefonálsz.

A munkába bemenni egyszerűen NEM! Ahol azzal fenyegetőnek, hogy kirúgnak, oda többet nem menni. Ezt is magadnak csinálod, mert nem tudsz nemet mondani. Ez nem a fodrászat hibája. A tiéd.

jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a fodrász ebből él. Ha van napi egy lemondás az neki havi kb 200 000 ft bevételkiesés. Ami közben ő felkészülve vár a fodrászatban es mást se tud csinálni.

Te se örülnél ha azt mondanák hétfőn hpgy majd kedden 13 és 15 óra között ne dolgozz, annyival kevesebb fizetést is kapsz és előtte meg utána dolgozz. Választásod nincs.


Akinek olyan a munkája az bevállal egy biohairt, bevállalja a lemondás veszélyét vagy olyan napra foglal ahol nem hívhatják bw

jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5.

Online foglalásnál ennek nincs veszélye... Ha elmondod, rögtön foglalható.


Miért kellene felkészülni különösebben?

jún. 21. 14:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 dehogynem

Nagyon kis eselye van hogy 3 napon belul valaki lefoglalja. Pont ugyanugy mukodik mint a telefonos foglalasnal

jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!