Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha valaki egyszer elmegy...

Ha valaki egyszer elmegy szoláriumba, akkor utána mindig kell?

Figyelt kérdés

És melyik jobb az álló vagy fekvő? Elsőnek mennyi időre menjek? Alapjában barnabőrű vagyok, vagyis nem égek le a napon sem... Milyen időközönként járjak? És milyen árban van?


Köszönöm a válaszokat! 18/L


2009. jan. 4. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd a szoliban megmondják,hogy hány percet tanácsolnak!Nem kötelező mindig járni,de ha nem mész, kifakul a bőröd!Én heti 1-2x szoktam,de az árak változóak!Én 8 percért fizetek 560 Ft-ot!Szerintem a fekvő kényelmesebb!sokan nem szeretik,merthogy néhány helyen pl a fenék felett nem barnul le egy fotban,de én ezt úgy előzöm meg,hogy az idő felénél a hasamra fordulok,így mindenhol egyenletesen barnulok...
2009. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szolizás célja az tőlled függ.Én ajánlanám az állott is mert ott mindenhol mutatkozik az eredmény,csak ott is ajánlatos meg-meg fordulni.elöször 6 p-re menj 2 alkalommal,ezt utánna emelheted 9 p-re.Ha elérted azt a színt amilyet szerettél volna heti 2 alkalommal elegendö járni,hogy a színed megmaradjon.Nagyon fontos hogy a börödnek megfelelö testápolot rendszeresen használj.Az árak város szerte változoak.Ha teheted válts bérletet,kedvezöbb,kényelmessebb.Jó szolizást.
2009. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2009. jan. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!