Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az arcommal?

Mit tegyek az arcommal?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletes volt egy két folt meg pár miteszer. Egy hete csinálok "komolyabban" arcápolást és ilyen apró puklik jelentek meg szanaszét a fejemen. Alapvetően száraz a fejem ezen szerettem volna kicsit segíteni.

Az arcápolási rutinom: a cerave hidratáló lemosója

Utána az a kék tubusos hidratáló krémje és beautyofjoesonos fényvédő este csak simán lemosom a lemosóval.

Egyszer nem mostam le véletlenül a krémeket.


Mi lehet a baj?


2023. okt. 30. 12:25
 1/4 anonim válasza:
Tapasztalataim alapján a fényvédőt lemosni olajos lemosóval vagy micellás vízzel a legjobb valamint abban a CeraVe-s hidratálóban és a fényvédőben is vannak olyan összetevők amelyek eltömíthetik a pórusokat.
2023. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a lemosó kevés önmagában. Egyetértek az elsővel.

Szárazabb bőrre inkább micellás vizet javaslok. Pl Garnier rózsaszín kupakos micellás víz.

Elősször azzal eltávolítod a fényvédőt, majd a gélessel átmosod. Ha soknak érzed a kettőt, akkor csak vízzel mosd le a micellás vizet, de valamivel mindenképp le kell mosni (akár vízzel), hiába írja, hogy nem igényel öblítést.

A Cera Ve jó márka, de a krémjét én inkább testre javaslom. Nekem is van itthon, próbálkoztam vele arcra, de nekem sem vált be, csak testre.

2023. okt. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Milyen hidratálót ajánlottok helyette?


Néztem a revoxost a japánosból mint hidratáló gélt vagy a beutyofjoesonos hidratáló gélt. Valamelyiket próbáltátok már?

2023. okt. 31. 07:50
 4/4 anonim válasza:
Ezek közül még csak a beautyofjoseon-osat próbáltam, viszont az nem volt elég hidratáló számomra. Én tudnám ajánlani a Geek and Gorgeous Hydration Station-jét vagy az Yves Rocher-es bőrhibák elleni hidratálót.
2023. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!