Mi lehet az arcommal?

Figyelt kérdés
hali! szóval volt egy pattanasom így a homlokom közepén,nem nyomtam ki, vártam míg elmúlik. el is múlt,minden rendben volt, viszont tegnap bevertem a fejem pont azon a helyen. elkezdett vérezni stb, és most kb 1 centis piros "seb" vagy nem tudom mi ott hever a fejemen..nagyon feltűnő,hiszen pont a homlokom kozepen van. Valaki tudja mi ez? nem sima sebnek néz ki. Vagy valami kenőcs az eltuntetesehez? sok helyre mennek meeg ebbe a hónapban és nem akarok így menni ://

2022. aug. 13. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy teljesen véletlen, szóval semmi köze a pattanás hoz, amúgyis felszakadt volna ha beütöd. De az is lehet hogy eleve gyengébb volt a bőr ott és hamarabb felszakadt.


Fertőtlenítsd le valamilyen sebfertotlenítővel hogy ne gyulladjon be, es vegyél a gyógyszertárban sebkezelő krémet/zselét amitől a heg is szebben gyógyul. A Curiosa úgy tudom elég jó.

[link]

És szerintem hajmosás idejére tegyél rá tapaszt hogy a sampon ne aztassa fel amikor éppen gyógyul, a sok parfumtol meg mindentől ami a sampon an van még lehet hogy be is gyullad.

2022. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!