Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal?

Mit csináljak az arcommal?

Figyelt kérdés

Sajnos a maszk és a nem túl higiénikus munkahelyi levegő miatt nagyon csúnya pattanásos és pigmentfoltos lett az arcom, pedig előtte semmi baja nem volt. Néha egy-két pattanásom volt, illetve mitesszeres volt az orrom, de ennyi. Mostanában sok olyan pattanás jön ki rajtam főleg az orcáimon, ami nagyon csúnya foltot hagy maga után. Hiába vásároltam össze mindenféle szérumot és mindenmentes Cerave/Balea lemosót, kencét, egyszerűen semmi javulást nem látok....komolyan elgondolkodtam azon, hogy most már nem érdekel ha szappan, nem érdekel ha tiszta kőolajszármazék az egész termék, csak ne legyek ilyen csúnya!

Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon sok helyre meg vagyok hívva és egyszerűen szégyellek így emberek közé menni. Nektek milyen termékek váltak be?



2021. jún. 14. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Azért pattanásos, mert minden mentes szarokat vásároltál össze, a leggagyibb márkákból. Használj alkoholos arclemosót, és nem lesz 1 pattanásod se.
2021. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen leggagyibb márka? Egyáltalán van róla fogalmad hogy a Cerave pl egy világhírű márka, amit csodaszerként emlegetnek?
2021. jún. 14. 08:20
 3/10 anonim válasza:
21%

Egy spanyol ismerősöm nekem azt javasolta, hogy mindennap használjak naptejet az arcomra. A kozmetikusom pedig azt mondta, hogy bár hülyének nézhetem, de hanyagoljam a szappan használatát. Ez nem azt jelenti, hogy többet soha, de ne olyan gyakran. Emellett a micelláris víz sokat segít és a Gerovital termékei.

Nekem legalább is így jött helyre teljesen az arcom.

2021. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Naptejet? Nem inkább kifejezetten arcra való fényvédőt? És milyen szappant használsz és milyen gyakran?
2021. jún. 14. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Skinsmart oldalt van youtube csatornajuk is és facebookon a tudatos bőrapolók klubja csoportot.
2021. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont onnan rendeltem szérumokat és csúnyább az arcom, mint volt...
2021. jún. 15. 12:31
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A skinmarkt gagyi, a termékeik tipikus drogériásak, az emberek elcsúfítására szolgálnak. Nincs olyan otthoni bőrápolásban, hogy aha vagy retinol, ezek a bőrgyógyászhoz tartoznak, vagy oda se, ha káros. Lényegében a bőrgyógyászati eszközök elgagyítása és drogériába levitele csak marketing, a bőrnek káros.
2021. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyet nem állítanék azért, szerintem az én bőröm nem bírja az egyes hatóanyagokat, ezért sajnos nem tudom használni a termékeiket. Akkor mi a megoldás?
2021. jún. 16. 02:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egy kíméletes lemosó - hidrátó - fényvédő hármassal kezdenék. Ha ez megvan, bírja a bőröd, akkor érdemes bevezetni Akneroxidot, ez valamennyit biztos segít. Ami még segíthet az a hámlasztó. Na most sokan mondják, hogy heti max 1-2, na én jelenleg minden nap hámlasztok, és most látok igazi változást. Persze nyáron kötelezően fényvédő mellé! Ha összeállítottál egy jó rutint akkor pedig sok-sok türelem. Nekem négy-öt hónap volt mire igazán nagy változás látszott.

Ha pedig semmi nem segít, akkor menj bőrgyógyászhoz.

2021. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!:)

Ugyanez van velem is,csak nekem inkább az államra jönnek..ocsmány. Már nagyon sok pénzt költöttem ezekre a kencékre, de az állapot már a borzalmasaf súrolta. Mindenki nyomatja ezt a fényvédő cuccot, nyilván ha napozol kenj,de alapból se szoli,se napozás ,és ahogy erőltették a fényvédőt , azoktol is ilyen szarságok jelentek meg az arcomon, kb 6 félét próbáltam. Aztán ,ahol lakom, van egy egész komoly kozmetika, most ott kezdtem el egy hámlasztásos kezelés sorozatot. Igen most! Es most a Babor termekeit próbálom amit a kozmetikus szemelyre szabva nekem ajánlott es osszeallitotta a rutint. Meglatjuk , egy kezelesen voltam , de az allam most jobb (lekopogom🤣) ,kitartok ez mellett ameddig ugy latom hatasos ,szerintem probalj meg te is felkeresni egy profi kozmetikust,tudom nagyon nehez,de ha mar minden kotel szakad , ez talan segit:)

2021. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!