Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Mi a véleményetek amikor...

Nők! Mi a véleményetek amikor egy egyébként ápolt és tiszta férfi számotokra tetsző illatú, de sok mennyiségű parfümöt visel , ami eléggé érződik?

Figyelt kérdés
Milyennek tartjátok? Figyelemfelkeltő? Vagy taszító? De tegyük fel az illat bejön! Csak sok van rajta! :)
2023. okt. 28. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Taszító
2023. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1. Köszi! És mi az ami megfelel,vonzó?
2023. okt. 28. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Ha már jó illat, ami tetszik, abból jöhet sok 😀
2023. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 😉😉😉
2023. okt. 28. 16:00
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Mehetek?😀
2023. okt. 28. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer jártam úgy, hogy figyelni se tudtam semmi másra, nagyon figyelemfelkeltő volt, egy idő után nyalogatni/harapdálni szerettem volna a nyakát 😅...

Lehet ugyan ez máson inkább heveny tüsszögést és krákogást váltott volna ki.

2023. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6. Mondjuk ez is igaz. Tudom a parfum semmit nem ér. Mert ha tetszik egy nonek egy pasi akkor az tetszik,ha nem akkor befújva sem fog. Ez semmit nem ér tudom
2023. okt. 28. 18:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha valaki túlzásba esik vele és illatcsíkot húz maga után. Ez figyelemfelkeltő, de negatív értelemben. Ha a túl sok és a semmilyen parfüm között kéne választani, akkor inkább ne legyen semmi. Persze a legjobb az arany középút, mikor valaki egy kellemes parfümöt használ és úgy, hogy az érezhető legyen a közelében, de ne legyen fojtogató senki számára. Számomra vonzóbb, ha csak akkor érzem, mikor viszonylag közel van hozzám az illető. (Mármint ha tetszik is, különben semleges.)
2023. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeretem ha jó illatú valaki. Engem nem zavar
2023. okt. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha jó illatú, akkor nem zavar.

Én is sok parfümöt használok, mert szeretem, ha jó illat van körülöttem.

2023. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!