Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már hogy kinevettek a...

Volt már hogy kinevettek a hajad miatt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hajad is milyen
2023. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Igen. Gyerekként a legjobb barátnőim (?) csúfoltak, hogy “gubancos” a hajam, mert hullámos volt, és nem szögegyenes, mint nekik.

Akkor még nem tudtam, hogy ha minden nap fél órán át tépem fésűvel, csak rosszabb lesz az eredmény.

Azért is bántottak, mert gyárilag nekem volt a legsötétebb. Az én tincseimet a sajátjukhoz méregették, mert az elméletük szerint minél világosabb volt valakinek a haja, annál szebb. Meg “gyári fekete haja is csak a romáknak van az országban.”

Latina vagyok részben. Szóval kőkemény rasszizmust is kaptam mellé.

2023. aug. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Közösségben sajnos akkor is kikezdenek ha semmi baj nincs velünk.

De mikor már boltban, buszon is...

2023. aug. 13. 01:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ötödikben, amikor olyan hajam volt, mint Leiának a Star Warsban, mert a "két konty gyerekes".
2023. aug. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is a kontyom miatt nevettek ki alsó tagozatban.
2023. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem amiatt nevettek ki, mert hormonális dolgok miatt szőkéből, barna lett a hajam és nagyon gyorsan nőt, és a nagyim a fodrásznál azt mondta, hogy jó rövidre e úgy néztem ki, mint egy fiú (de persze senki nem szólt a fodrásznak, hogy túl rövid lesz én meg nem láttam a tükörben) és fél évig így csúfoltak. Aztán pár évvel később amiatt, mert hullámos lett a hajam és nem egyenes vagy göndör mint nekik, és ráadásul engem azért is bántottak, mert olyan vezeték nevem van, ami általában más nemzetiségű polgárnak amiből sok van Magyarországon (miközben nem vagyok, ezt még külsőleg is meglehet mondani), és ezzel piszkáltak amíg el nem mentem abból a suliból.
2023. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Magas a homlokom, ha meghagyatom elől, akkor kozsónak csúfolnak, ha lehúzatom elől is akkor meg tojásnak. Fiú vagyok.
2023. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában kopasz vagyok, de egyszer amikor hagytam nőni, erősen göndörödött, és tiszta mikrofonfejem lett tőle. Azt többen is kiröhögték, de végül én is beláttam, hogy jobb bőrre lehúzni újra az egészet.
2023. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hajszinemmel voltak gondok, masoknak legalabbis, valahogy nem szeretik az emberek ha mas vagy mint a tobbi.. unalmas egy tarsadalom ez😅 (voros vagyok es lany)
2023. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!