Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A könyökömön miért van ilyen...

A könyökömön miért van ilyen nagy pattanás féle izé? Vagyis nem olyan pattanás amiben van olyan fehér genny mert ebben nincs meg ez nem is fáj ha megnyomom. Lehet valami bőr kelés féle vagy ilyen szemölcs? Ez elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Vagyis hát száraz ez a szemölcs féle. Ez csak a kamaszkor egyik mutatkozása lehet?

2023. aug. 9. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Remélem érthető azért.
2023. aug. 9. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg dokinak. Egyébként már 1 hónapja én is a könyökömmel bajlódok. Száraz és kis bub feleség van rajta.🤷🏼‍♀️
2023. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Amúgy szerintem nekem is olyan.
2023. aug. 9. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyogyszertárba azt mondta a nőci, hogy ekcéma.🤷🏼‍♀️
2023. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem googlen hogy pontosan milyen az ekcéma és nekem nem olyan. De majd lehet elmegyek dokihoz.
2023. aug. 10. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem olyan amúgy (: nem tudom mi lehet. Én még nem vettem rá az orvosra magam.
2023. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!