Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le kell vágatnom a hajam és...

Le kell vágatnom a hajam és tippeket kérnék, hogy milyen frizurát csináltathatnék. (?)

Figyelt kérdés
Figyelmeztetés: nagyjából lehetetlen lesz jó tippet adni, ennek tudatában olvasd.

2023. aug. 2. 16:04
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

29


Majd meglátjuk.


30


A hennával nem fogom szétcseszni. Csak nem akarok vörös lenni. De ősz sem. De lehet, hogy végül ősz leszek. (Ha megérem.)

2023. aug. 3. 23:16
 32/33 A kérdező kommentje:

27


Egyébként sztem nem kopasz-fétise van (rosszul is írtam, nem hajfetisiszta). A nagyon nagyon rövid hajú, szőkére festett hajú nők tetszenek neki, amit valahol megértek, mert sztem is jól tudnak kinézni. De a) nem 50 évesek b) nagyon szép arc kell hozzá c) én soha nem fogom "rendes" festékkel festeni a hajam, mert szétcseszi a bőröm és nem mellesleg méreg. (Ezzel persze sokan vitatkoznának, de így van.)


Mindegy, most már nő elöl vissza a hajam, tök jófej volt a fodrász, nem volt drága sem. Női és férfi fodrász és borbély is. És nem mellesleg baromi ügyes. És még kedves is. :)

2023. aug. 3. 23:19
 33/33 anonim ***** válasza:
Ez az ember mindig azt írja minden kérdéshez, hogy a kopaszra borotvált fejbőr stb stb ami szép meg ilyeneket. Nagyon beteg szegény
2023. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!