Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le kell vágatnom a hajam és...

Le kell vágatnom a hajam és tippeket kérnék, hogy milyen frizurát csináltathatnék. (?)

Figyelt kérdés
Figyelmeztetés: nagyjából lehetetlen lesz jó tippet adni, ennek tudatában olvasd.

2023. aug. 2. 16:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Nah, jó lett! A tarkódon fel lett nyírva a hajad?

Festeni szeretnéd a későbbiekben?

2023. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
Hátul mehetne a felnyírás és meg egy kicsit rövidebb és meg jobb lesz.
2023. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

21


Köszi. Nem, de szerintem majd fel lesz, mert azt (ahogy írtam) én is szeret(t)em. Jó, mondjuk akkor pár évtizeddel fiatalabb voltam, mint most. :))


Festeni semmiképp. Max. henna jön szóba, de attól vörös lesz. Ill. a pigmentek miatt nem tudható, hogy milyen vörös. Persze az indigóval lehet játszani, de egyelőre örülök a génjeimnek és annak, hogy nem őszülök. A szőke jól állna (kamaszkoromig tök szőke voltam), de a szőke színt csak "rendes" festékkel lehet elérni és a bőröm elképzelhetetlenül érzékeny, stb.


22


Hátul felnyírás igen, a rövidségét meg az is meg fogja határozni hogy ugye elöl a pici hajak milyen gyorsan nőnek.

2023. aug. 3. 21:01
 24/33 anonim ***** válasza:
35%
Nyugodtan lehet fülig erő és hátul jó nagy helyen felnyírt
2023. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
56%
Amikor kamaszkorodban fel volt nyírva a tarkódon a hajad, akkor meddig ért a hajad többi része?
2023. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Hajfetisiszta vagy. :) Szerintem két nickről.


Nem mondom meg. Nem ez a lényeg. Elöl volt leborotválva, az a lényeg. Az meg szerencsére nő vissza. És SOHA többé nem fogom leborotválni, inkább vágom meg a karom vagy a lábam.

2023. aug. 3. 21:19
 27/33 anonim ***** válasza:
53%
Jelentsd a kopasz fétises pasi válaszait hátha kitiltják. Nagyon irritáló.
2023. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

27


Fogom is jelenteni, de mit tudnak vele csinálni? Semmit. Ha írok is a modiknak (szoktam), akkor annyit fognak visszaírni, hogy emiatt nem tilthatják. (Am. nem a modikat kritizálom ezzel, mostanában nagyon jó a moderáció.)

2023. aug. 3. 22:08
 29/33 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy jól fogod érezni magad az új hajaddal. :)
2023. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerencséd, hogy nem őszülsz még, mert akkor választani kéne, hogy ősz hajad legyen, vagy szétcsesszed az érzékeny bőrödet. Nehéz lenne dönteni. :/
2023. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!