Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyen buzz cut-om lányként...

Legyen buzz cut-om lányként vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon gondolkozom a buzz cut hajon. Fiatal lány vagyok, a hajam rengetegszer volt festve, szőkítve házilag. Eléggé töredezett lett és azon gondolkodtam, hogy egy buzz cut lehet segítene rajta. Nem szeretnék nagyon rövid hajat (mármint nem nullásra szeretném vágni, az alap 5-7mm és annál hosszabb). Szeplős, hazel szemű lány vagyok, eredetileg sötét barna hajú, szerintetek bevállaljam vagy inkább ne?


Pár kép a linkeknél, hogy milyenre gondoltam:


[link]


[link]



2023. júl. 26. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Hasonló okokból választottam én is a buzz cutot. Összevissza festegettem magamnak a hajamat, mindenféle színűről mindenféle színűre.

Elég ramaty állapotba került a hajam, úgyhogy nem volt más választásom, mint lenyírtam géppel rövidre a hajamat. Sokat segített a hajamon.

Néha most is be szoktam festeni, de 1-2 hét alatt lenő az egész, szóval nem marad meg sokáig.

2023. júl. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, legyen! Szerintem mindkét belinkelt hajstílus aranyos. Üde színfolt leszel az egyen-hosszúhajú lányok között. ;)
2023. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Eldöntötted már, hogy lenyírod-e buzz cut-ra a hajadat?

2023. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kérdező megtetted? :)
szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!