Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legyen buzz cut-om lányként...

Legyen buzz cut-om lányként vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon gondolkozom a buzz cut hajon. Fiatal lány vagyok, a hajam rengetegszer volt festve, szőkítve házilag. Eléggé töredezett lett és azon gondolkodtam, hogy egy buzz cut lehet segítene rajta. Nem szeretnék nagyon rövid hajat (mármint nem nullásra szeretném vágni, az alap 5-7mm és annál hosszabb). Szeplős, hazel szemű lány vagyok, eredetileg sötét barna hajú, szerintetek bevállaljam vagy inkább ne?


Pár kép a linkeknél, hogy milyenre gondoltam:


[link]


[link]



2023. júl. 26. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vagányak ezek a frizurák, nekem nagyon bejönnek. Ha el tudod képzelni magadon, vágj bele, én azt mondom :)
2023. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ezek nem tetszenek, viszont ez csak haj. Ha meg is bánnád esetleg, ami nem biztos, akkor is visszanő. Semmi helyrehozhatatlant nem tudsz csinálni vele.
2023. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ne, de a te döntésed. Itt csak kopasz fétises idióták fogják írni, hogy de. Az első válaszoló is minden ilyen kérdésnél bátorítja a kopaszságra a nőket, totál beteg.🤦‍♀️
2023. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha neked tetszik, és szeretnéd kipróbálni, akkor egyszer ki lehet próbálni, úgyis visszanő (1 - 1,5 cm havonta). Amire készülj, hogy a nagyon rövid haj nőkön kevés férfinak tetszik, de nekik nagyon.
2023. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt rövid hajam, de soha többet.


Macera megnoveszteni, nem biztos, hogy jól fog állni. Jól tud állni, de ahhoz kell egy karakter.

2023. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Csajszi tedd privátra a pinterest bordjaid vagy lépj ki mielőtt megosztasz valamit mert látjuk a full neved meg a képedet a linkről... amúgy az arcodhoz szerintem kifejezetten jól állna ennyire rövid haj de öregítene is, ahogy látom még nagyon fiatal vagy. A mostani pont jó, esetleg annál pár centivel rövidebb.
2023. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
3: Az teljesen rendben van, hogy te nem tartanád jó ötletnek, és természetesen helye van itt a te véleményednek is. Viszont helyből kopaszfétises idiótának leszólni mindenkit, akinek esetleg ez tetszik, az a beteg dolog szerintem.
2023. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezek tényleg 1000-ből 1 nőnek állnak jól. De egy csomó ilyen nő van es4ez egy típus: rövid, alkalmanként tüsi haj, hátizsák, napszemüveg, farmer-póló.
2023. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vagány, de nem mindenkinek áll jól. A férfiak nagyrésze utálja ha ez szempont. Nekem most lett pixie hosszúból, ugyanolyan színeim vannak mint neked. Nőktől kapok bókokat, a férfiakon viszont látom hogy kevésbé tartanak jó nőnek mint előtte, pedig csinos, vékony arcom van úgyhogy nem áll rosszul.

Viszont ez tényleg csak haj, ha érdekel szerintem mindenképp próbáld ki. Aztán ha nem jön be, max visszanő. Bár azért idő, de kb 1 év alatt már szép "nőies" bob lehet belőle ha nem tetszene a buzz. Az biztos, hogy nagyon felszabadító ennyire rövid hajat viselni.

2023. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de hogy neked hogy fog állni azt nem tudhatom. Volt egy hosszúkás arcú barátnőm, na hosszú hajjal gyönyörű, röviddel nagyon gáz lett volna (nem csak szerintem).
2023. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!