Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként csak engem érdekel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként csak engem érdekel, hogy egy fiúnak jó illata legyen?

Figyelt kérdés

Itt nem illatfelhőre gondolok, hanem az általános ápoltságra, rendszeres tisztálkodás, tiszta ruhák, esetleg egy diszkrét, kellemes parfüm, dezodor, tusfürdő. Borotválkozás, ápolt, tiszta haj, ilyenek...

Miért nem divat ez a fiúknál?


16 l



2023. jún. 19. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden lányt érdekli
2023. jún. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%

A legtöbb srác alapvetően ápolt. Fürdeni zuhanyozni mindenki szokott, max nem minden nap, de mégse érzed hogy büdös lenne mert elnyomja a dezodor (meg nem izzad annyit ha épp nem csinál aznap sok mindent).

Tiszta ruhát minden srác vesz fel amikor elmegy otthonról, max otthon hordja ugyanazt napokig ha egyedül van és amúgy se érdekel senkit.

Borotválkozás is egy tök alap dolog, akinek van mit borotválni az szokta is. Lehet hogy 16 év körüli srácoknál még ott a tipikus tini bajusz, de az nem is olyan hosszú még hogy tényleg legyen érdemes levágni.

Hajat meg megint csak mos mindenki mert egy teljesen alap dolog.

Az egyedüli amit nem szoktunk csinálni az a parfümözés meg hasonlók. Jól érezzük magunkat így és nem vagyunk büdösek, az alapvető higénia pedig megvan ugyanúgy szóval nem értem mi a problémád

2023. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

2: hűha

Van színvonal több napis büdit elnyomó dezodor, meg egy hétig hordott otthoni ruha. 🤣 Ja, "alap" higiénia. 🤣🤣🤣

Kérdező: megértem a problémád, ki vagyok az ilyen axetól meg old spice hulladékoktól büzlő tucatfiúkáktól, de még jobb, mint a teljesen àltalànosnak számító tini kanszag és hasonlók.

Nekem is nehéz volt értelmes, kulturált, ugyanakkor helyes és ápolt fiút találnom. Viszont most megbecsüljük egymást. 💗💗💗

2023. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem szinte az összes férfi megüti ezt a szintet
2023. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

4-es

Mi a baj azzal, ha otthon több napig hordasz egy gatyát? Ja, hogy te nem mosol, szóval az kit érdekel, hogy felesleges munkát csinálsz másnak?

2023. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Szállj fel délidőben a 99 es buszra. Rögtön nem fog soha többé érdekelni ez az egész. 😂
2023. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem minden lánynak számít. Amikor találkozom egy fiúval, akkor először mindig megnézem hogy tiszta e a körme, cipője, és ruhája. Hogy ápolt-e. Hogyha, nem, akkor erről ennyit, ebből aztán részemről semmi sem lesz.


Ami fontos még, hogy jó illata legyen. Nem kell ide erős parfüm, nekem az is elég, hogyha dezodort használ, és naponta tisztálkodik.


Ami még fontos, az a haj tisztasága nekem. Valamiért szeretem piszkálni a kiszemelt fiú haját, és hogyha nem tiszta, az eléggé elszomorító nekem xd

2023. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hungarikum_202 ***** válasza:
87%

Már bocs, de ezek alap dolgok.

"Miért nem divat ez a fiúknál?" Ez sem egy sablon, amit rálehet húzni mindenkire, szóval szar próbálkozás volt az általánosításra nézve.

2023. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Drága a parfüm, ez a helyzet
2023. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Minden nő érdeke ápolt férfit találni. Magyarországon sajnos a többség ápolatlan, elhízott.
2023. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!