Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért bámulnak az emberek, ha...

Miért bámulnak az emberek, ha naptejjel van bekenve valaki?

Figyelt kérdés
Gyerek naptejet használpk, amiben titánium-dioxid és cink-oxid van az első helyen, amik köztudottan hagynak a bőrön egy fehér réteget, főleg ha összetevőknél első helyeken vannak. Nekem mondjuk abszolút bejön, a fehér bőr fiatalossá teszi az embert, alapjáraton sárgás bőröm van, de az utcán sokan csak bámulnak és utánam néznek, mintha valami akkora érdekesség lenne, hogy valaki nyáron naptejjel van bekenve és fehér tőle a bőre. -.- Ti tapasztaltok ilyet, hogy megbámulnak, ha naptejjel vagytok bekenve?

2023. júl. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az nem épp szokványos dolog, ha annyit kensz magadra hogy szó szerint egy fehér krémréteg fedi a bőröd.
2023. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Én szinte állandóan be vagyok kenve májustól októberig de szerintem senki sem tudja. Rajtam nem fehér a naptej, régen volt olyan, ami fénylett de az sem volt fehér. A mostani nem látszik egyáltalán.
2023. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az Annie Hall-ban van egy ilyen jelenet, ott sugárvédő ruhát vesz fel Bob, a nyitott autóban. Mire megérdezi tőle a barátja: Útközben plutónium felhőn megyünk át?
2023. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert hülyén nézel ki. Normálisan eldolgozott fényvédő nem hagy fehér réteget a bőrön.
2023. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: csak szerinted nem hagy fehér réteget és mellesleg nem fényvédőről van szó, hanem naptej. A fényvédő kémiai úton nyeli el a sugarakat. Egy jó minőségű, ásványi fizikai naptej, aminek a második összete ője a titánium-dioxid és cink-oxid, pedig bizony fehér réteget fog hagyni, ez a normális. Amelyik naptej nem hagy fehér réteget abban kispórolták azokat az összetevőket, amiknek a feladata lenne elnyelni az UV sugarakat.
2023. júl. 16. 08:22
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Akárhogyan küzdesz, te is meg fogsz öregedni...
2023. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"A fényvédő kémiai úton nyeli el a sugarakat."


Ha kémiai. A fizikai nem. Nem csak babanaptejből létezik fizikai, ne legyél buta.

2023. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális naptej/fényvédő (ezek szinonimák) nem hagy fehér réteget, még az ásványi se. Ezért fura ha te valami rossz minőségűt használsz és/vagy túl sokat kensz belőle.
2023. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!