Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kenjem be naptejjel úgy,...

Hogy kenjem be naptejjel úgy, hogy ne folyjon a szemébe másfél óra múlva?

Figyelt kérdés
Mivel anyai ágon mindenkinek bőrrákja van a családban, extra fehér és érzékeny bőrünk van, így már májustól megy a naptej nekem is és a két éves lányomnak is. Az a probléma, hogy legyen az olcsó vagy drága naptej, ha mondjuk leizzad, vagy pacsál (pl tegnap a strandon) egy óra vizezés után elkezdett belefolyni a szemébe, és az tudom milyen rossz, csíp, és fél órán keresztül könnyezett, a végén már sírt is. Délelőtt nem is vizeztünk, mégis elkezdett belefolyni a szemébe, ugyanez volt. Hogy oldjam ezt meg? Ne kenjem be a homlokát? Szerintetek ha napkalapot adok rá, nem muszáj bekenni a feje felső részét? Nem akarom, hogy egész nyáron ez legyen...
2022. máj. 13. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell rá több liternyi kenni. Nem is értem, mi tud belefolyni a szemébe, elvileg bele masszírozod a bőrbe a naptejet
2022. máj. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kenek rá egy liternyit. Nem is látszik amikor bekentem. Más ötlet?
2022. máj. 13. 06:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen naptejet használsz? Ajánlom a Bioderma napozó krémeket. A gyerekeknek szánt verzió sűrű, nem folyik, és nem csípi a szem környékét. Évek óta ezt használom a kislányomnak. Nem reklámozni akarom, csak nekünk nagyon bevált.
2022. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Masszírozd be jobban.
2022. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat vegyél, ami nem tartalmaz se parfümöt, se természetes illóolajat, se alkoholt...és még van pár kritérium. Az igazán szép összetevőjű termékek nem csípnek és nem is olvadnak le.

De ajánlom az uv szűrős ruházatot is. Trópusi vidéken is bevetettük, 40 fok 11-es uv, mégse égtek le ott ahol fedte. A kilógó részeken volt csak pirulás az 50 faktoros gyakori kenése mellett.

2022. máj. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet 3-mas, mindenképpen kipróbálom! Most uriaget használok, a gyerekeknek való nagyon folyik...
2022. máj. 13. 06:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

En csak fizikai naptejet használok, kemiait mar reg nem. Ez meg sose folyt izzadsaggal a szemebe. Ha kalap van rajta szerintem a homlokat nem muszaj kenni, de mint minden gyereknel az a kalap egyszer egyszer ugyis lekerül a fejerol, szoval nem biztos modszer (szerintem)

Mi a wooden spoon naptejet haszbaljuk. Mivel cink oxidos be ugyan nem issza a bore, de sose panaszkodott ra h csipne, pedig izzados

2022. máj. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Biodermából a krémet válaszd, mert a spray folyósabb állagú.És ahogy az 5-ös is írja, lényeges, hogy ne legyen illatosítva a naptej, mert illatanyag is csíp. (3-as)
2022. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznos választ!
2022. máj. 13. 08:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Uraige 100 ast hasznalunk arcra. Ennel nincs erosebb,nem folyik egyaltalan.
2022. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!