Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kenjem be naptejjel úgy,...

Hogy kenjem be naptejjel úgy, hogy ne folyjon a szemébe másfél óra múlva?

Figyelt kérdés
Mivel anyai ágon mindenkinek bőrrákja van a családban, extra fehér és érzékeny bőrünk van, így már májustól megy a naptej nekem is és a két éves lányomnak is. Az a probléma, hogy legyen az olcsó vagy drága naptej, ha mondjuk leizzad, vagy pacsál (pl tegnap a strandon) egy óra vizezés után elkezdett belefolyni a szemébe, és az tudom milyen rossz, csíp, és fél órán keresztül könnyezett, a végén már sírt is. Délelőtt nem is vizeztünk, mégis elkezdett belefolyni a szemébe, ugyanez volt. Hogy oldjam ezt meg? Ne kenjem be a homlokát? Szerintetek ha napkalapot adok rá, nem muszáj bekenni a feje felső részét? Nem akarom, hogy egész nyáron ez legyen...
2022. máj. 13. 06:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem csak nyáron kell fényvédőt hasznàlni .
2022. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha nincs jobb ötleted, akkor mosd le az egész arcát, aztán kend fel újra.


De szerintem is az a baj, hogy messze túl sokat kensz rá.


És igen, a kalap mindenképpen jó ötlet, szerintem a felöltözés mindig sokkal hatásosabb mint a kenegetés.

2022. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!