Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanást?

Hogyan tüntessem el a pattanást?

Figyelt kérdés
A megjelenése kezdetétől arctonikkal kezeltem és nyugtató hatású korrrektor stiftet tettem rá, ha elmentem valahova. Már nem gyulladt, de még ott van pirosas színben, mintha az lenne.
2023. jún. 25. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tonikot tettél rá?
2023. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fabulon Acne Stopot. Eddig bevált, a gyulladást szépen le is vitte, de ez most még mindig látszik és félek hogy nem fog elmúlni.
2023. jún. 26. 10:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Légyszi ezt a tonikot ne használd, sőt a Fabulon egyetlen termékét se, mert borzasztó káros a bőrre (lehet, hogy te nem úgy látod, de ez a töménytelen alkohol tönkre fogja tenni a bőrödet és még több pattanásod lesz).

Ha még piros akkor továbbra is gyulladásban van. Inkább hagyd békén, el fog múlni magától is, ha nincs más arcápoló terméked otthon. Legfeljebb egy kis hideg vizes borogatást tehetsz rá, az is jó gyulladásra, de semmiképp se jeget.

2023. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!