Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség, hogyan tüntessem el...

Segítség, hogyan tüntessem el a pattanásokat?!

Figyelt kérdés

Szeptember elején elkezdett szörnyen kipattogzani az állam. Leginkább bőr alatti pattanások voltak, amik hetekig ott csücsültek az államon. Majd amikor végre eltűntek hatalmas hegeket hagytak maguk után.

Úgyhogy kipróbáltam mindenféle titokban vett kenőcsöt, arctisztítót, de hiába. Őszintén nehéz kimondani de úgy láttam, hogy a helyzet inkább rosszabbodott.

Viszont én nagyon szégyenlős vagyok, úgyhogy se a barátaim, se a családom nem látott még smink nélkül, vagy éppen eltakartam a pulcsimmal, kezemmel a problémás részt az arcomon.

És hamarosan közeledik a nyár, viszont akkor már a smink nem menthet meg, ezért szeretném legalább egy kicsit is csökkenteni a foltok láthatóságát.

Úgy gondolom, hogy az egyetlen kiút már csak a bőrgyógyász lehet.

De nem szívesen mutatnám meg a szüleimnek az államon keletkezett hegységeket se a titokban vett kence-ficéket.

Segítsetek, mit tegyek?



2023. márc. 7. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kell titokban venni erre a krémeket? És mért nem mész el kozmetikushoz először?
2023. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne titokban vásárolgass főleg úgy, hogy ezek szerint nem is tudod mi a problémád. A pattanásoknak rengeteg oka lehet, először ki kell deríteni mi okozza, csak azután lehet elkezdeni a kezelést. Mindenképpen keress fel egy jó kozmetikust (ha érdekel tudom ajánlani azt aki nekem is segített és már fél éve nincs is pattanásom, még mensi idején se), és ő majd segíteni fog.
2023. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Szülők elött nem kell szégyellni semmit, pont hogy lehet hogy tudnának segíteni.

Hány éves vagy?

2023. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!