Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A férfiak többsége miért nem...

A férfiak többsége miért nem figyel egyáltalán a külsejére? Ez bejön a nőknek?

Figyelt kérdés

Míg a nők pánikszerűen figyelnek a külsejükre, addig egy csomó (régebben) jóképű férfi már huszonévesen lelakott gusztustalan varangy lett a sok alkoholtól. Sörhas az alap.

Miért?



2023. jún. 22. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, sportos alkatú nőként íron, hogy amit írtál, ugyanez elmondható a nőkről is. Sokan elhízottak, 10-40 kg zsírfelesleg van rajtuk, nem fogynak vissza szülés után, egészségtelen mozgásszegény életmódot folytatnak.


Az egész mai társadalomra jellemző sajnos ez a tendencia.

2023. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Én azt látom, hogy ezt a barátnőjük vagy feleségük vagy legyen élettársuk ezt így el is fogadják..és élnek velük tovább együtt.


7 férfi kollégámból 30-50 közöttiek, 6 az pocakos, ez a sörhas féle, löttyedtek...még is ott a barátnő feleség...


Ugyanakkor én nem bírnám elviselni magamon a pocakot azt a túlsúlyt.


Csak ki kell menni az utcára..sportosabb vagy löttyedt pocakos férfit látsz többet....sajnos utóbbi.


De az országunk alapból is a leginkább elhízott országok közé tartozik

2023. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt látom, de mindnek van nője. Úgy látszik van, akinek ez jön be.

Strandon a szép latvány, amikor a pasinak nagyobb csöcsei vannak mint a nőjének...

2023. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Azért mert a tanyavilágban ahil élsz ez a trend, még nem általános jelenség.


Én I. kerületi lakosként a penthouse lakásom erkélyén a jacuzzi mellett kialakítottam egy konditerem részleget, hogy home office munkavégzés közben is ki tudjak menni 20-30 percet levezetni a meeting utáni izgalmakat. Egyszerűen kockahassal jobban érzem magamat a Gucci öltönyömben illetve a sármos külső jobban illik a Patek Philippe órámhoz

2023. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

hat jo kerdes.

De ha van nójuk biztos nincs szesx koztuk. Legalabbis az en pasim is egy guszzustalan feregge valtozott, ugyhogy beszuntettem a szexet vele. Egyszeruen en nem gerjedek egy elhanyagolt punnyadt raadasul izzadsagszagu, labgombas varangyra. Ő erre meg zat mondta ha en ilyen kenyes vagyok, akkor neki minek furdeni es tiszta ruhat venni, hiszen ugyse lesz szex. Szoval masoknal is valami hasonlo ordogi kor lehet.


Tehat ha egy ilyennek van felesege/baratnoje az meg nem jelenti azt hogy azok erre buknak. csak nem koccolnak le.

2023. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
Utolsó gyere hozzám,én nem vagyok löttyedt
2023. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4. ezt gondolom viccesnek szántad, csak valahogy nem jött át az üzenet, mire céloztál vele...
2023. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Szerintem a pasik elég kevés dolgot csinálnak azért, hogy a nőknek tetszenek, ha így lenne, akkor sokkal több heteroszexuális párkapcsolatra/házaságra alkalmas pasi lenne. A pasik mindig egymást akarják lenyűgözni és ez eléggé meglátszik a viselkedésükön.
2023. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5


minek vagy még vele?


csak azt ne mond h ő életed szerelme és mindennél jobban szereted

2023. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!