Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek egyáltalán meg lehet...

A nőknek egyáltalán meg lehet felelni?

Figyelt kérdés

Aki gyúrós, motoros, szakállas azzal pont olyanok nem jönnek össze akik normálisabbak, és akikre vágyna a csávó.

Ha ennek az ellentéte lennék egy edzetlen, tömegközlekedéssel járó, unalmas ember, akkor meg az lenne a kifogásolható.


2021. nov. 4. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen, legyen önbizalmad, pénzed, kocsid, házad, nézz ki jól, legyen jó munkád, személyiséged, sorolhatnám éjfélig, de ez a szörnyű igazság.
2021. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

A férfiaknak meg lehet? Az én válaszom mind a két kérdésre nem



Lehet túl nagy elvárásaid vannak a nőket illetően. Egyébként a normális nők a normális férfikat keresik:D


Az ha valaki tömegközlekedéssel jár nem szánalomra méltó dolog és ha valaki pont ilyen dolog miatt nem jönne össze az adott férfival az finoman szólva is pénz hajhász kur.@:D

2021. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Nőknek sosem kell megfelelni xD Nőnek kell nekünk xD

Sosem működik ha papucs vagy xd

Nők olyan pasival foglalkoznak akik egybe vannak és bejön nekik, nem alakítgatni akarják

2021. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Senior Séf ***** válasza:
62%
És akkor nyígsz itt nekünk, 3-as, ha megcsalt a párod.
2021. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3

Miért akkora baj ha a kiszemelt csajnak ismeretlenül "sok vagyok" és engem bánt a dolog?

Nekem a normálisakkal nehezebb haverkodni.

2021. nov. 4. 18:01
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Ismered azt a kifejezést, hogy "izomagyú"? Sokaknak az, hogy valaki gyúr egyenértékű azzal, hogy síkhülye, és tapló. Egyébként nem értem, miért kéne unalmasnak lennie annak, aki busszal vagy metróval jár? Lehet intelligens, értékes ember is. Bár, sokat elmond rólad ez a kérdés, kicsit csőlátó vagy.

Üdv, egy nő, aki kedveli a szakállas, sört kedvelő, olvasó férfiakat.

2021. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Ez azért érdekes mert ahol dolgozom, ott diplomás is rendelkezik egy elég komoly formával, akkor ő mit akar kompenzálni vele? Hozzáteszem férfi szemmel is jó arcú srác.

2021. nov. 4. 18:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem. Minden attól függ, hogy az aktuális álomvilágába bele tud-e illeszteni.
2021. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki diplomás, nem jelenti, hogy intelligens. Az, hogy valaki kondiba jár, nem jelenti azt, hogy hülye. Ezek általánosítások. Tudok olyat, aki azért gyúr, mert valamit akart sportolni, de futni nem bír. Tudok olyat, aki leszokott a dohányzásról, és így vezeti le a feszültséget. Tudok olyat, aki, belenézett a tükörbe, egy löttyedt körte nézett vissza rá, szóval nekifogott edzeni.
2021. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy várod el, hogy a nőknek megfelelj, ha saját magadnak sem felelsz meg? 🤔
2021. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!