Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire jó a fokozatos haj?

Mennyire jó a fokozatos haj?

Figyelt kérdés
Tehát nekem hosszu hajam van. Nem teljesen derékig érő de hosszú. És imádom. De látom az olyan hajakat amik fokozottan vannak levágva. És nagyon jol néznek ki. Viszont szeretném meg tartani a hosszú hajam. Mondjatok róla valamit, kinek van olyan haja. Mennyire ajánlott?
2023. jún. 11. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom. Pedig volt többször is, de általában rosszul lett levagva és végül mindig az egyhossz fazonnal kitottem ki.
2023. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Maradhat hosszú

Ha neked tetszik, és nem bánod, hogy időnként be kell sütni, csináltasd meg

Nekem is olyan van, viszont lusta vagyok rendesen megcsinálni, így nem látszik😅

2023. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az még egy contra hogy frizurakészítésnél kicsit bezavarhat (pl fonásnál itt-ott kilóghat egy kevéske, amikor véget ér az adott tincs)
2023. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!