Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok tanácsolni?

Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megváltozott a testszagom, mióta az eszemet tudom soha nem voltam izzadós.

Le tusoltam reggel használtam izzadásgátlót (mindig használok) és igazából csak a kocsiban ültem ahol nem volt olyan meleg, és izzadtságszagom lett 😞😞 mit tegyek ez ellen? Borzasztóan zavar nem szeretek kimozdulni ezért már.

Ja és nem is ettem semmi olyan ételt ami ki váltaná a hónaljszőröm is elég kicsi most, és a ciklusomnak sincs köze ehhez úgyhogy fogalmam sincs miért lett ez velem?!


2023. jún. 5. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, nem tetszik, változik a tested - belül is.

A stressztől kezdve akármi is kiválthatja az általad most megtapasztalt változást.

Én nem is mennék tovább, - elsőnek ezt vizsgálnám felül, hogy az utóbbi két hétben, hónapban mennyivel szenvedtem el több, nagyobb stresszhatást, mint azt megelőzően.

2023. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem de mindig is stresszes életet éltem és akkor éljek így hogy 2 órán belül izzadt szagú vagyok mint aki nem fürdik? 😔
2023. jún. 5. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyetlen - szerintem, - amit tehetsz ebben a helyzetben, hogy napi szinten cseréled tisztára a munkahelyi ruhádat is, - alap ilyen helyzetben, hogy külön ruházatot tartasz hadrendben a munkahelyeden - és ha sűrűbben nincs is rá lehetőséged, legalább a munka vége után lezuhanyozol, - amennyiben van erre lehetőséged. Meg is nyugtatja az embert egy fárasztó nap után - a higiénés hatásain túl.
2023. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!