Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágattak már másnak is olyan...

Vágattak már másnak is olyan hajat, amilyet nem szeretett volna? Hogy vészeltétek át?

Figyelt kérdés

Hátam közepéig ért majdnem a hajam, anyáék azt mondták, le kell vágatni rövidebbre, mert nagyon eltört. Meggyőztek, hogy egészségesebb lesz, úgyhogy belementem. Tegnap elvitt anya fodrászhoz, aki nagyon megnyírt.:( Nem mertem szólni, mikor láttam, de a végén már szinte sírtam. Rövidre nyíratta anya, hátul tüsi vagyok, ami nagyon bök, felül meg nem is tudom, valami pár centis, lelapult valami van.:( Miközben azt hittem, hogy kábé vállig érő lesz a hajam.:S Csak sírni lenne kedvem, tök ciki vagyok így, osztályban is ledöbbentek…

Vígasztaljatok meg, hogy más is járt így…. Hogy viseltétek? Kicsit felvidítana, ha más is megosztana ilyen tragikus hajvágós sztorikat, amiken később már csak nevetni lehet. Mert én jelenleg nem tudok….

13 vagyok


2023. febr. 8. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is jártam így. Aztán éjszaka kicsit én is alakítottam a frizurájukon. ;-)
2023. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg?XD Neked milyenre vágatták?
2023. febr. 8. 17:56
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%

Erről szólt a gyerekkorom. Sztoikus nyugalommal tűrtem, mert nem tehettem mást. Még szerencse, hogy akkoriban nem volt szokás lépten-nyomon fotózni, így képek legalább nincsenek róla, kivéve a 8-os tablóképemet, amire anyám egy vénasszonnyal nyíratott meg...sima vállig érőről volt szó és az öreg fodrász néni a fülemig vágta, majd kifelé szárította, mint a 70-es években...nyeltem nagyokat, sajnos nem nyilváníthattam véleményt. Anyámnak tetszett, no komment.

Sajnállak, tudom milyen szar ez, vigasztaljon, hogy ez csak haj, visszanő és akkor aztán ne engedd levágatni.

2023. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem. Gyönyörű, egészséges derékig érő hajam volt 12 éves koromban. 4-6 centi vágásról volt szó, erre a fodrász mit csinált? Levágta lapocka fölé érőre. Persze, ez azért akkora probléma nem volt, mint a te esetedben, mert ugye bőven volt miből vágni, csak akkoriban ez azért fájt, mert nagyon ragaszkodtam a hajamhoz, mert lassan is nőtt, meg minden. Most, 16 éves koromra sikerült újra megnöveszteni derékig.


Kitartást, sajnállak, mert tényleg elég szar érzés tud lenni.

2023. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen derék alá érő hajam volt. A szüleim egyfolytában azzal piszkáltak, hogy vágassam rövidebbre, mert hogy így csak lóg, meg csak a gond van vele, ilyenek... Egy idő után eldurrant az agyam, fogtam magam, és letolattam teljesen kopaszra. Aztán kérdeztem otthon, hogy így elég rövid lesz-e. Soha többet nem szóltak a hajam miatt (persze megnőtt már azóta).
2023. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!