Mi legyen a hajammal?

Figyelt kérdés
Szőkítve volt, de most már eléggé ráuntam. Szeretnék visszatérni az eredeti barna színemhez, de a fodrászom azt mondta, hogy így is elég sérült lett a hajam, csak növesszem le szépen. Növesztem is már egy ideje türelemmel, de hosszú a hajam, kéne egy év mire teljesen eltűnik a szőke, és most nagyon nem tetszik így. Arra gondoltam, hogy mégiscsak vissza kellene festeni olyan barnára mint az eredeti, de nem tudom, hogy az "befogná"-e rendesen, nem kopna-e hamar ki, vagy hogy sikerülne. Szerintetek?

2023. jan. 21. 13:56
 1/10 anonim válasza:
25%
Vagy mi lenne, ha levágatnád, a hajad azon részét ahol szőke? Úgy értelmezem, hogy mivel hosszú hajad gondolom már csak a vége lehet szőke, a hajadnak is jót tenne egy vér frissítés.
2023. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem éppen, csak a vége, még úgy a jó fele kb. szőke
2023. jan. 21. 14:02
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 nem azt mondtam, hogy már el is döntöttem a festést, csak megfordult a fejemben, és kíváncsi voltam mások véleményére:)
2023. jan. 21. 14:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fodraszom pont az ellenkezojet mondta. En is kiszokitettem de most ujra barnat akarok mert eltort nagyon a hajam. Azt mondta hogy az pont hogy javitana a hajamat ha visszafestenem. Na most kinek higyjunk?🤔
2023. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Van egy fodrász, aki a YouTube-ra készít videókat(Kovács Eszter Laura a neve).


Ő is azt mondta ilyen esetben vissza kell festeni, mert ha van pigment a hajszálban, akkor kevésbé károsodik.


Úgyhogy nyugodtan visszafestheted. Lehet, hogy fog kopni idővel, de akkor sem kell állandóan újra színezni.


Akár otthon is megteheted ezt, csak fodrászkellekesben vegyél hajfestéket.

2023. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan visszafestheted, az állapotán is javítani fog mert feltöltődik sötét pigmenttel. Viszont ha otthon csinálod arra figyelj hogy ilyenkor először vissza kell pigmentálni vörössel mielőtt rámész barnával különben mocsárzöld lesz.
2023. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. 😊Mindenképp fodrászra bíznám az ilyet. Az a biztos.
2023. jan. 21. 18:21
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Először vissza kell pigmentálni, ehhez elég ráfesteni egy vöröset. Aztán a kívánt barnánál kicsivel világosabb árnyalattal átmész rajta, és kész.

Igazából állagra és kinézetre is egészségesebbnek fog tűnni a hajad, fel lesznek töltve a szálak.

2023. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Hajszinező balzsamot próbáld ki szerintem. Van rengeteg féle, több barna árnyalatot is biztosan találsz. Többet is kipróbáltam és mindtől csak puhább lett a hajam, nem bántotta.
2023. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: még nem próbáltam olyat, de mindenképpen adok neki egy esélyt😊
2023. jan. 22. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!