Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért zsíros ennyire az arcom...

Miért zsíros ennyire az arcom és a hajam?

Figyelt kérdés
Régebben inkább száraz volt az arcom mindig, pár hónapja meg csupa zsír. Nem használok olajos lemosót a szempillám miatt, vizes alapú lemosóból többet is próbáltam de egyik se vált be, néhány óra múlva csupa zsír volt az arcom, a nap végére meg méginkább. A hajam is kb hajmosás utáni napon már zsíros. Chipset próbálom visszafogni. Heti kétszer mosok hajat, 2 sor sampon, 1 balzsam, hővédő, olaj. Fél éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését, ennek lehet hozzá köze? Miket ajánlanátok?
2023. jan. 17. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Hyaluronsavat es szalicilsavat szoktam még az arcomra tenni.
2023. jan. 17. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Az én bőrömön sokat segített hogy változtattam az étrendemen
2023. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan mit értesz ez alatt? Miket hagytál el?
2023. jan. 17. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem én vagyok a kettes válaszoló, viszont gondolom az étrendv áltoztatáson szimplán az egészségesebb éltrendet. Mármint, gondolom kevesebb cukros üdítő, édesség, kevesebb gyorskaja, meg úgy összességében kevesebb ultra feldolgozott étel. Amúgy meg őszintén nem tudom, hogy a fogalmazásgátlónak van-e ehhez köze, fogalmam sincs. Viszont nem volt más változtatás az elmúlt pár hónapban?
2023. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta sok terméket próbáltam, kísérleteztem velük. Niacinamide és Balea arclemosója amit most használok, hideg vizes öblítés. Alkoholos tonikot is használok, bár tudom nem jó.
2023. márc. 16. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!