Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam és az arcom zsíros....

A hajam és az arcom zsíros. Milyen szerrel lehetne nagyon kiszárítani?

Figyelt kérdés

És mitől van ez?

16/F


2009. nov. 4. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
ne akard kiszárítani, mert az csak növeli a faggyútermelést, és mégzsírosabb lesz a fejed. csak tartsd kordában, de semmi esetre se szárítsd szét a fejed. hogy mivel azt nemtom, mindenkinek más jön be, keress valami magadnak való bőrápolót. de ne szárítsd szét.-
2009. nov. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pattanásos is a bőröd?? lécci válaszolj,és tudok segíteni:D

ha csak zsíros,akkor naponta 2x arcmosás,hetente 2x arcradírozás,és gőzöld az arcodat citrom fűvel,és törölgessd az arcodat uborka ki sajtolt levével:d

2009. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, van néhány pattanásom, amit Avonos Clearskinnel locsolok. Hat, de nekem olyan szer is kell, ami kiszárítja az arcom/hajam.
2009. nov. 5. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne szárítsd ki,de esténként használhatsz kénszappant,vagy citromfűszappant,teafa-szappant.Én az utóbbit használom minden este,ha nagyon zsíros,reggel is használd.
2009. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Herbáriában jutszhozzá,ez lemaradt!
2009. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor sipirc a bőrgyógyászhoz.

Valószínű nem fog azzal lekoptatni, hogy felirat neked egy fogamzásgátlót.. (:

Kérj tőle E-vitaminos gyógyszert, és ajánlom, hogy ezzel együtt szerezz be szemcseppet, ajakbalzsamot, és igyál sokat, mert ez tényleg kiszárít.

2009. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lehet hogy azért, mert sok kakaót iszok? Amúgy nem olyan vészes, hogy orvos legyen belőle; de akkor is! :)


Itt olvastam valamelyik kérdésnél, hogy ő is használt valamit, csak az nagyon kiszárította a bőrét. Ilyenre gondoltam. (Amúgy meg nem akarom hogyha egy lány megpuszil, akkor gondom legyen.)

2009. nov. 5. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:

jolvan, ha ilyen sok eszed van h ki akarod szárítani a fejed...pedig már az elején megírtam h attólcsak mégzsírosabb leszel....mindegy, majd a saját bőrödön megtapasztalod.

safeguard szappant vegyél. a simát, ne az aloe verásat. az úgy leszárítja a pofád h beszélni se tudsz majd a feszülő bőrödtől. hajrá.....

2009. nov. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdező! én is tini vagyok(lány) azért írtam neked hogy körömvirágos szappannal mosd naponta 2x az arcod,mert az az én zsíros bőrömre is használt!!!!!!!!!!!!!!!!!! kicsit szárít,de nem annyira,hogy további fagyúképződés legyen a vége!! és a citromfűs gőzölés pedig azért jó,mert tisztítja a pórusokat,és frissíti is őket!
2009. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!