Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez tényleg gáz és szégyellni...

Ez tényleg gáz és szégyellni kellene magam?

Figyelt kérdés
Fodrászom árat emelt. Emiatt festés plusz a vágás nem igazán fér bele a havi kiadásba. Havonta jártam idáig hozzá, nagyon gyorsan nől a hajam és iszonyú hamar látszik az ősz haj a fejem tetején. Idáig nem volt gond, most viszont már kicsit sok nekem , hogy havi szinten festessem és vágassam is. Az mennyire lenne csúnya dolog a fodrásszal szemben, ha csak vágatni mennék és magamnak festeném? Kicsit szégyellném magam, de nem akarok ennyit költeni már.
2023. jan. 11. 21:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi, millióan festjük otthon a hajunkat, mivel olyan drága a fodrász!

És nem véletlenül roskadozik otthoni használatra való hajfesték a boltok polcan sem.

Ha húzná a száját én azonnal fodrászt váltanék a helyedben.

2023. jan. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Na figyelj!

Szerdán megyek Ferihegy vasútállomásra ahonnan indul a vonatom! Busszal kell eljutnom a vasútállomásig, gondolom a MÁV sem fog megsértődni azért mert busszal mentem el a vasútállomásig.

Vagy ha elmegyek a reptérre a Wizz Air sem fog megsértődni mert a BKKval mentem el a reptérre!

2023. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!