Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez tényleg gáz és szégyellni...

Ez tényleg gáz és szégyellni kellene magam?

Figyelt kérdés
Fodrászom árat emelt. Emiatt festés plusz a vágás nem igazán fér bele a havi kiadásba. Havonta jártam idáig hozzá, nagyon gyorsan nől a hajam és iszonyú hamar látszik az ősz haj a fejem tetején. Idáig nem volt gond, most viszont már kicsit sok nekem , hogy havi szinten festessem és vágassam is. Az mennyire lenne csúnya dolog a fodrásszal szemben, ha csak vágatni mennék és magamnak festeném? Kicsit szégyellném magam, de nem akarok ennyit költeni már.
2023. jan. 11. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami kisebbségi komplexusod van. Nincs abban semmi gáz ha csak vágatsz.
2023. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az mennyire lenne csúnya dolog a fodrásszal szemben"


A fodrász szolgáltatást nyújt, amiért Te fizetsz. Belőled él. Nem te vagy érte, hanem ő érted. Nem kell ebből érzelmi kérdést csinálni, mivel ez üzlet. Ne érezd magad rosszul emiatt.

2023. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nem is értem miért lenne az.
2023. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne ciki ha csak vágást kérnék és a festést hanyagolnám egy darabig? Valahogy olyan kellemetlen lenne nekem a szitu, hogy idáig ment a dolog, most viszont csak vágatok. Lehet tényleg velem van a gond...
2023. jan. 11. 21:31
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Van férjed, párod?
2023. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a rengeteg vendégéből aki naponta hozzá jár pont azt fogja észre és zokon venni hogy te nem kértél festést? Pont nem fogja érdekelni, nem kell ebből érzelmi ügyet csinálni. Ha te meg tudod magadnak oldani akkor nem neki kell. Ennyi
2023. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5.válaszoló, igen van párom.

Kedves utolsó válaszoló, igen, biztosan feltűnik neki, már csak azért is mert egy kisebb városban lakom, a szalon mellett, sokszor összefutunk az utcán, ismeri a párom, és tudja, hogy rosszul vagyok az őszhajtól,

2023. jan. 11. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Párod mit szólt ehhez a problémádhoz?
2023. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Semmit
2023. jan. 11. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Rendben, akkor fel fog neki tűnni hogy nem kérsz festést. Valószínűleg meg fog fordulni a fejében hogy miért, de egy felnőtt ember nem sértődik meg ilyesmin. Hogyha nincs rá kereted nem kell neki magyarázkodnod ez a te döntésed, magánügyed
2023. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!