Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szégyellnem kéne magam,...

Szégyellnem kéne magam, amiért napozni merek?

Figyelt kérdés

Gáz ha úgy napozok, hogy a szomszéd belát? Tangában és melltartóban (bikini) napozok. Nem azért, hogy lessenek, sőt, engem is kellemetlenül érint, de közben meg szeretnék barnulgatni.

Szerintetek gáz?

Egy házaspár él a szomszédban, egy 6 éves gyerekkel. Az asszony olyan csúnyán néz rám, amikor kint vagyok. Szerintem azt hiszi, hogy a férjének akarom mutogatni magam, pedig ez nem igaz, örülök ha nem bámul senki.


2022. ápr. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
73%
Nem szégyen, de én mondjuk nem feküdnék ki úgy hogyha bámulnak.
2022. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 Noren1989 ***** válasza:
67%
Szerintem jól hiszed, de ez ettől függetlenül az asszony fejében levő gondokat prognosztizálja.
2022. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ha nem vagy meztelen. Kit érdekel egy irigykedő asszonyka.
2022. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Arról nem én tehetek, hogy bámulnak, én sem örülök ennek....

Viszont a saját udvaromon hadd barnuljak le ha szeretnék...

Amúgyis olyan illetlen szokásnak tartom az egymás udvarába bámulást

2022. ápr. 14. 11:15
 5/44 anonim ***** válasza:
94%
Tegyél oda valamit h ne lássanak
2022. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, a te telkeden nyugodtan napozhatsz, neki semmi köze hozzá.
2022. ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem kamu:

A kerítéshez ültess valamilyen futónövényt, hogy ha benövi ne lehessen átlátni. A szomszédasszonnyal pedig érdemes lenne beszélni, hogy tudod, hogy zavarja, és neked is kellemetlen, de barnulni szeretnél, mit szólnál hozzá, ha megoldanátok, hogy ne lehessen átlátni.

2022. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%
Saját teraszodon, fürdőruhában napozni tök normális. Strandon is ugyanígy van, nem? Vagy fehérnemű melltartóban vagy?
2022. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz se lenne a világon semmi köze/közük, ha tök pucéran napoznál! Saját otthonod, nehogy már neked kelljen rosszul érezned magad! Az meg tipik bunkó paraszt, aki a szomszédot lesegeti folyamatosan. Én tuti ültetnék oda valamit vagy lefedném falécekkel a kerítést, hogy ne lássanak át. Vaagy, mikor bámul szimplán odakiabálnék megkérdezni, hogy talán nem látott még nőt napozni vagy tényleg ennyire nincs jobb dolga, mint engem bámulni. Taplók..
2022. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

Minden jogod megvan hozzá!


Még ahhoz is, hogy meztelenül csináld.

2022. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!