Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szégyellnem kéne magam,...

Szégyellnem kéne magam, amiért napozni merek?

Figyelt kérdés

Gáz ha úgy napozok, hogy a szomszéd belát? Tangában és melltartóban (bikini) napozok. Nem azért, hogy lessenek, sőt, engem is kellemetlenül érint, de közben meg szeretnék barnulgatni.

Szerintetek gáz?

Egy házaspár él a szomszédban, egy 6 éves gyerekkel. Az asszony olyan csúnyán néz rám, amikor kint vagyok. Szerintem azt hiszi, hogy a férjének akarom mutogatni magam, pedig ez nem igaz, örülök ha nem bámul senki.


2022. ápr. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene emiatt szégyenkezdned, a saját udvarában hagy napozzon már az ember.

Az már más tészta, hogy kellemetlen ha annyira átlát a szomszéd, sőt még bámul is az már tényleg illetlenség.

Ezért szoktak tuját ültetni, vagy más módszerrel megoldani hogy ne lássanak át.

Ilyen korán, áprilisban már napozol?

2022. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez anyukámék háza (18 éves vagyok) és az ő engedélyük is kéne ezekhez.

9-es én is bunkóságnak tartom.

2022. ápr. 14. 11:32
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

#11: én már februárban szoktam napozni! :)

Akkor még nem a kertben, hanem a déli fekvésű, szélvédett teraszunkon. Simán van 20-22 fok, megreked ott a meleg, lehet fürdőruhában napozni.

2022. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
80%

"szerinted" azt hiszi....


Tehát nem mondta.


Akkor meg ne foglalkozz azzal, hogy a szomszédnak MI LEHET a fejében....

Ignore ON.

2022. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Itt is megreked, mert a garázs és a ház között napozok. Viszont ez az egy szomszéd oda is belát. Pedig direkt a legeldugottabb helyet választom.
2022. ápr. 14. 11:35
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha pofáznak, mondd meg hogy tegyenek fel nádat, palát vagy olyan kerítést amin nem lehet belátni hozzád.
2022. ápr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit szóvátenne a szomszéd, megmondanám neki, hogy jelentsen fel nyugodtan.
2022. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
92%

15: tényleg ne foglalkozz vele. Majd szól, ha valami baja van ezzel. Akkor pedig visszaszólsz, hogy ő tegyen fel kilátásgátlót, ha zavarja... :_DDD


Bolhából csinálsz elefántot...

2022. ápr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Nna, a 16-os már megelőzött... :)


Az tegyen fel árnyékolót, akit zavar.

2022. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
14%
Szégyenkezni nem, de mondjuk gondoskodhatnál róla, hogy ne lássanak be. Ha már téged is zavar, pláne. Nem feltétlenül a férjét félti tőled, egy fiatal fiúnak sem biztos, hogy így akarja a figyelmét a nőkre irányítani
2022. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!