Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől mehetett tönkre a hajam...

Mitől mehetett tönkre a hajam egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sosem festettem a hajam , hosszú fenék felé érő barna hajam van,eddig mindenki dícsérte hogy mennyire gyönyörű, most meg az egész elvan törve és vissza lett vágva de ugyan úgy törik, nagyon száraz a vége és mint a cirokseprű annyira össze-vissza áll.Egyáltalán nem vasalom a hajam, hajszárítót is kellő távolságra tartom a hajamtól.A dmben kapható ricinus olaj szerintetek megéri? Vagy mit kellene tennem? Nagyon elvagyok keseredve hogy ilyen lett..😔

2023. jan. 1. 21:51
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sajnos én is így jàrtam. A gyönyörű egészséges hajam undorító lett,úgy,hogy nem csináltam vele semmi rosszat. Nekem kiderült,hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Szedem rá 2 éve a gyógyszert,de a hajam ugyanolyan silány. Törik,seprűs,fénytelen. Megvettem a drága hajápolási szereket,olyat,amit sokan dicsérnek,kicsit szebb lett tőle,de szép egészséges szerintem már soha nem lesz :-((
2023. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!