Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek sokat nott a...

Szerintetek sokat nott a hajam nem egész 1 hónap alatt? Kép is van

Figyelt kérdés

Régebben 1 hónap alatt közel sem nőtt ennyit [link]

[link]



2022. jún. 7. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát őszinte leszek, nem látok sok különbséget, de egy hónap alatt nem is nő látványosat senki haja
2022. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1-es nyilván a lenövést kell nézni, ezek nem előtte utána képek hiszen egyforma méretű lenövés látható. Mivel a kép torzít cm-ben is megírhatnád, de sacc 2 cm, van ahol 2,5 szerintem ez nagyon jónak mondható. Főleg ha tudod, hogy egy hó alatr nem szokott ekkora lenövésed lenni. Szedsz valami vitamint vagy pakoltad.
2022. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdező mondat akart volna lenni, de gyorsan entert nyomtam.
2022. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem, én meg néztem mint előtte-utánna 🤦🏼‍♀️


A jó fodrász egyébként hagy egy pici helyet, nem a hajhagymáig fest, szóval ebből nem 100% a friss lenövés.

2022. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es ez akkor valami újabb technológia lehet, mert bár már biztos, hogy több mint 10 éve nem járok fodrászhoz, de ilyenről még nem hallottam. A fejbőrnek, hajhagymáknak biztosan jót tesz ha nem ér hozzájuk a vegyi festék, csak nem tudom ezt hogyan lehet kivitelezni vagyis inkább, hogy valóban így szokták-e már.
2022. jún. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem ez 2 ugyanakkori fotó és teljesen tövig le volt szokitve a hajam

Kevesebb mint egy hónap alatt nőtt ennyit

2022. jún. 7. 11:43
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
És hány centi a lenövés? Képről csalóka. Ha havi 1 cm körül van, az átlagos, ha annál több, az sok, ha 2 centi körül az extra gyorsnak számít (legalábbis a fodrászom anno ezt mondta).
2022. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugytunik ja. Nekem is eleg gyorsan no, havi 2cm korul
2022. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!