Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől mehetett tönkre a hajam...

Mitől mehetett tönkre a hajam egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sosem festettem a hajam , hosszú fenék felé érő barna hajam van,eddig mindenki dícsérte hogy mennyire gyönyörű, most meg az egész elvan törve és vissza lett vágva de ugyan úgy törik, nagyon száraz a vége és mint a cirokseprű annyira össze-vissza áll.Egyáltalán nem vasalom a hajam, hajszárítót is kellő távolságra tartom a hajamtól.A dmben kapható ricinus olaj szerintetek megéri? Vagy mit kellene tennem? Nagyon elvagyok keseredve hogy ilyen lett..😔

2023. jan. 1. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Mivel az egész tönkrement, ezért az a leghatékonyabb, ha rövidre vágatod.
2023. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Uhh más megoldás nincs? Évekig növesztettem nem lenne szívem levágni😢
2023. jan. 1. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet nincs más megoldás ha folyamatosan törik le kell vágni rövidre
2023. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szedj vitaminokat, ugyanis a belső ápolás a legfontosabb, főleg a b vitamin. Vegyél proteines hajápolót, de azt csak egy vagy kéthetente használd, akkor a mandulaolaj, rozmaringolaj is nagyon jó. Nekem nagyon durván tönkre volt menve a hajam, és magamnak hoztam helyre. Ja és ami a legfontosabb, kerüld a gyakori hajmosást, próbáld meg hetente csak egyszer mosni. Én 10-13 naponta mosok hajat, viszont nekem vastagszálú, göndör hajam van. Illetve kipróbálhatod a keratinos hajkezelést, vagy az Olaplex hajkezelést, nekem az is sokat segített a hajamon.
2023. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm!!
2023. jan. 1. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szívesen, még annyi ha ráteszed a hajpakolást, próbáld ki hogy betekered a fejedet folpackkal, sokkal jobban beszívja a hatóanyagokat. Meg a vaddisznó sörtéjű hajkefe is sokat segít, nekem azóta sokkal selymessebb mióta azt használom.
2023. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is a vaddisznó sörtéjű fésűt használom és valóban nagyon jó a hajra,kiskorom óta csak ilyennel fésülközök
2023. jan. 1. 22:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen tényleg nagyon jó, amúgy még annyit szeretnék elmondani, hogy múltkor panaszkodtam a fodrászomnak, hogy nekem is hirtelen elkezdett romlani a hajam minősége, és ő azt mondta, hogy vizsgáltassam ki magam, mert lehet pajzsmirigy problémám van. Mert azoknak is szöszös, töredezett a hajuk, akármit csinálnak vele.
2023. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akiknek 1 hét alatt olyan zsíros lesz a haja hogy már vállalhatlan. Az enyém is ilyen. Lehet gyakrabban mosni. Amit nem ajánlanak az a napi hajmosás. Kímélő sampont használj, ne azt amit a legtöbbet reklámoznak, semmi baja nem lesz tőle a hajadnak. Az olajos hajpakolás nagyon jó, csak lemosáskor 2x is le kell mosni mert nehezebben jön le, elég hetente. Egyben egy nagyon olcsó verzió.

De simán lehet higy belsőleg van baj, haj vitamint is vegyél, egy pár hónapos kúrától nem lesz bajod. A Revalid drága de megéri. Háziorvostol kerhetsz beutalót teljes vérképre, abban vasat és pajzsmirigyet is néznek.

2023. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt végső elkeseredésedben letolnád kopaszra a hajad, azért adok pár tanácsot :D

először is figyelj oda, hogy a kabát stb ne dörzsölje, viszont ha össze kötöd akkor se erőse,.

Hajvégápolót használj bőven, és van egy saját tapasztalatom: Olaj alapú ammónia mentes festékkel meg lehet menteni a kiszáradt, tönkrement hajat.

A syossnak is van asszem, én azt sosem próbáltam, de a Garnier sokat segített.

Ha nem akarod más színűre, akkor a saját hajaddal megegyező OLAJ ALAPÚ festékkel fesd be, komolyan megújítják a haj szerkezetét.

2023. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!