Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oroklodeses kopaszodas, vagy...

Oroklodeses kopaszodas, vagy megse?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mar bo 5 eve a homlokomnal oroklodeses kopaszodast veltem felfedezni, meg egyelore konnyen eltudom tuntetni szoval nem zavar annyira de most megneztem es olyan mintha lennenek ott ilyen pihe hajszalak, ez azt jelenti hogy van meg ra remeny hogy visszanojjon csak kene ra valami ami beinditja a novekedest?

#hajhullás #oroklodeses kopaszodas
2022. dec. 9. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sokat olvastam a témában, mert így 30on túl mintha nekem is kissé hátrébb csúszott volna a hajvonal.

Semmi világmegváltó dolgot nem olvastam, csak hogy fontos a genetika és a magas glikémiás indexű ételek sokat ronthatnak a helyzeten. Abban biztos vagyok, hogy a táplálkozás fontos.

2022. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1#

Cukorbetegként, diéta mellett is kopaszodom 😀 kb. 40 évesen kezdődött.

Apukám nem kopaszodott fiatalon, csak most 90 évesen kezdődött nála nemrég. Anyukám haja sem ritkult meg, ő 78 évesen halt meg két éve. Nagyszülöimnél sem volt hajprobléma, nagyapáim nem kopaszodtak, nagymamáimnak pedig nagyon szép hosszú hajkoronájuk volt.

51 éves vagyok, elől középen szépen magasodik a homlokom 😀 Már a teljes felső részén szinte nincsenek hajszálak. Ha nem vágatom vagy vágom rövidre a meglévő hajamat, akkor úgy nézek ki, akár egy cirkuszi bohóc. 🤡🤣


A táplálkozás fontos, de nem befolyásolja a hajat. Én is szedtem pár éve hajserkentő pajzsmirigy tablettát, vettem hajnövesztő szereket... De nem értek semmit!

(meglehet, meg kéne kérdezni szüleim régi, 52 évvel ezelőtti postását, ő kopaszodik-e 🤔🙃🤣)

2022. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!