Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Várható hogy az emberek...

Várható hogy az emberek hiúsága miatt a fodrászok akkor is tele lesznek amikor már ételre is nehezen telik?

Figyelt kérdés
Én azt látom, hogy bármennyire is emelik az árakat, rogyásig vannak vendéggel sokszor hetekre előre betáblázva

2022. szept. 30. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem pl a fodrász és a kozmetikus egyfajta kikapcsolódás. Viszonylag ritkán járok fodrászhoz idén most 3x mentem, kozmetikushoz 2x, de ennyi kell a lelkemnek.


Másrészt szerencsés vagyok olyan szempontból, hogy kapok szép kártyára pénzt és ennek terhére tudom ezt már intézni, így nem vág a földhöz anyagilag.

Amikor meg nem volt, akkor is mentem amikor kedvem volt.

2022. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor kezdj bele, ha lesz ügyfélköröd valahonnan. Mert ha nem, akkor nemhogy boltot, de széket sem tudsz bérelni sehol, és dolgozhatsz nettó 200-ért alkalmazottként egy Biohairben.

Nyilván te tudod hol laksz, én Pesten. Itt nagyobb a kínálat mint a kereslet. Minden 3. nő fodrász (aki nem, az meg körmös vagy kozmetikus). Aki ügyes és tud vendégeket szerezni (fogalmam sincs ennek amúgy mi a módja az alapon kívül, hogy az ember ügyes. Gondolom sok ismerős, pénz reklámra, ilyesmik) az jól megél belőle. Random Gizi aki kitalálja, hogy elvégez egy tanfolyamot, de sem ismerettsége, sem hatalmas kezdőtőkéje egy saját vállalkozáshoz, az meg gürcöl kevés pénzért más szalonjában.

2022. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!