Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A fodrászokat hogyan érinti a...

A fodrászokat hogyan érinti a KATA változása?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Sehogy
2022. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Jól.
2022. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
1, két fodrász ügyfél van. Az egyik forgatáson is szokott dolgozni, a másik színházban. Most vagy nem mennek oda többet, vagy ugrott a kata.
2022. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

3, és? Nekik még vannak magánügyfeleik…tehát csődbe nem megy. Az én katám is ugrott, nagy eséllyel az ügyfelekkel együtt, mert nem fogják lenyelni az áremelést, én pedig nem tudom benyelni az infláció meg a költségek emelkedése mellé a magasabb adót.

Valószínűleg húzok külföldre. Vagy csődbe megyek.

2022. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4/4. van másiiik..
2022. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
4, az volt a kérdés, hogyan érinti a fodrászokat. elég sokat kedvezőtlenül. Most választania kell, vagy elmondja az ügyfelei egy részét, és olcsón adózik továbbra is, vagy fizet többet, árat emel, elmennek tőle többen emiatt...
2022. júl. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!