Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vendég csalogató módszerek...

Vendég csalogató módszerek kezdő/újrakezdő fodrászoknak?

Figyelt kérdés

Jó pár éve végeztem fodrászként,akkor nem sokat dolgoztam benne. Referencia munkáim így nem igazán vannak.

Csináltam facebook oldalt, napi szinten postolok főleg a szolgáltatásaimat mutattam be eddig, illetve 1-2 babafejen való "unatkozásomat".

Fut a fizetős hirdetés facebookon és instán,amennyi csoportba tudtam betettem a hirdetésem. Vendégem még sincs,de még csak érdeklődők sem. Alul és túl sem áraztam magam szerintem. De hirdettem akciót 20% kedvezménnyel,meg ajándékkal a hajhosszabbításhoz pl,

Nem rég kezdtem újra,tényleg kb 2 hete feküdtem rá a dologra jobban, de azt hittem legalább 1 érdeklődő akad ekkora,de senki. Mit tudnék még bevetni?

Előre is köszi a segítséget :)



2022. febr. 20. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezd el dolgozni akár ingyen, max anyagárért. Csak vannak rokonaid, barátaid, akik lehetnek referenciák insta vagy fb oldalra.


Én sem mennék olyan fodrászhoz, akinek csak 1-2 babafejes képe van, abból nem derül ki, hogy jó vagy-e.


Szalonban dolgozol vagy otthon?

2022. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pénteken vettem ki egy széket.

Szóval szalon. Rokonok nem igazán vannak sajnos, barátok meg leginkább babáznak vagy messze vidékre költöztek és nem érnek rá ilyenekre. Egyetlen barátnőm jelentkezett be hajbotoxra, referenciának jó lesz, de ez még mindig csak egy :(


Dolgoznék én ingyen,csak abból nincs pénzem 😅 még a tanuló időszakomból megtanultam hogy ingyen eljön bárki,de pénzért már kevesen! Tudom hogy referenciának jó lenne,csak abból nem fizetek albérletet és nem eszek. Ha elmegyek mellette mást is dolgozni akkor heti 5-6 napban 8-12 órát ott töltök majd, mikor fodrászkodjak?

2022. febr. 20. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért érdekes, mert ahol én lakom, óriási hiány van fodrászból. És legyen az kezdő vagy rutinos... egyszerűen kevesen tanultak ennek a környéken. Sok fodrász már nem is fogad egyáltalán új vendéget, ill. ha szalonban dolgozik, akkor felvesz maga mellé egy másik fodrászt, és az érdeklődő, új vendégek vagy akár az utcáról betérők hozzá kerülnek. Megkérdezhetem az ország melyik részén laksz?
2022. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne az ország mely részén van ez a pangás, illetve hogy azóta sikerült beindulni?
2022. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!