Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg akkor is kellene...

Tényleg akkor is kellene használni a fényvédőt ha egész nap nem mész ki a lakásból?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig nem tudtam hogy ennyire fontos a fényvédő, mivel soha nem napozok konkrétan évek óta nem is használtam…

Most olvasok olyan írásokat hogy a függönyön is átmegy az uv…

Nehezen hiszem el hogy sötét függöny mellett a lakásban fel kellene kenni a fenyvedot… nevetségesnek tűnik

Én itthonról dolgozom, amúgy szinte soha nem szoktam menni sehova, csak a boltba ami 5 percre van

Tényleg a sötét szobában is kellene a fényvédő?

Most vagyok 30, nagyon fehér a borom, de mivel kb 10 éve napoztam utoljára, és alig vagyok kint, azóta alig használtam fenyvedot…

Nincs rancom meg, nagyon sápadt hullafehér vagyok… ezt már elrontottam?



2022. szept. 28. 09:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

A nők többsége elvileg iszonyatosan figyel arra hogy fényvédőt használja minden nap. Még árnyékban meg felhős időben is. Persze valószínűleg egyébként hogy a többség csak megjátssza magát és azért mondja, mert most mindenhol erről van szó és így akarnak ők is menők lenni…

A napfényt én nem fogom tudni beiktatni az életembe, maximum ha nagyon ritkán kimegyek a házból, és épp süt a nap. Amióta Pandémia van szó szerint azon az 5 percen kívül ami lemegyek a boltba nem ért nap. Antiszociális vagyok, és pont hogy rosszul vagyok a fénytől meg a naptól úgyhogy, hiába is lenne elvileg jó néha a napfény, nekem ez kimarad az életéből mert nem megyek sehova. 2,5 éve szó szerint csak itthon vagyon a laptop előtt.

Emiatt sem vettem fenyvedot, mert ilyen élethez minek… gondoltam én

2022. okt. 9. 18:52
 22/24 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért de a telefonom össze vissza javít
2022. okt. 9. 18:52
 23/24 anonim válasza:
Nemtom, én csak annyit mondtam, hogy szerintem ez nem egészséges, de mindegy, megvan az előnye, így legalább nem öregszik a bőröd. :D Elvileg persze az UVA üvegen keresztül is ér, de nemtom, ha tényleg ilyen keveset vagy kint, akkor szerintem kb mindegy. Nekem legalábbis a tapasztalatom is az, hogy ami photoaging van rajtam az inkább erősebb UVB sugártól jött elő.
2022. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha én most azt mondom, hogy 32 évesen kb. 25-nek nézek ki és én csak nyáron, strandoláskor, horgászatkor, esetleg nagyobb kiránduláskor használok 50 faktoros naptejet arcomra, ezen kívül semmit, soha és a bőröm se öregedett, akkor elhiszitek ezt nekem? A napfényt pedig nem kerülöm, mivel imádom a napot.
2022. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!