Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen módszerrel, trükkel,...

Milyen módszerrel, trükkel, stb. lenne gyorsabb a bajuszom, illetve szakállam növése?

Figyelt kérdés

Eléggé lassan nő, ami eddig volt leborotváltam, mert azt monták akkor gyorsabban nő. De azóta nem nagyon érzem hogy nőne gyorsabban.

Milyen módszerrel, trükkel, stb. lenne gyorsabb a bajuszom, illetve szakállam növése?


2022. szept. 27. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Legyél türelmes, én is az voltam.
2022. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre igazából nehéz bármit mondani, mert van akinek soha nem nő ki normálisan. Tesztoszteronszintet pedig a közhiedelemmel ellentétben, nem lehet csak úgy növelni. Utóbbival kapcsolatban annyit tehetsz, hogy bőségesen, változatosan táplálkozol és sportolsz, de óriási különbség nem lesz. Hormonterápiát meg gondolom emiatt nem akarsz.
2022. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

1. A "vágd le, attól gyorsabban nő/megerősödik" úgy baromság, ahogy van. Ez a fű (gyep) esetén működik, mert ha levágod a tetejét, a gyökere még tovább nő, szóval tényleg erősebb lesz. De a szőrzet nem fotoszintetizál és a gyökere sem megy mélyebbre. :D

Amiér tmégis él a köztudatban az az, hogy nincs öszehasonlítási alap, hisz mindneki különbözik. És amikor 18 évesen kiserken a szőr (kinek 16 kinek 20) és mivel még szórványos, ezért emberünk leborotválja, aztán láááám, idővel erősebb lesz. De ha nem borotválja le, akor is az lesz, csakhát az össze-vissza borosta randa, úgyhogy levágja.


2. Nem csodaszer ez sem, de koffeines sampon és arcszesz. Eredetileg hajhullásra szokták ajánlani, de lényegében annyit tesz, hogy a hajhagymákat serkenti, ezáltal a még "alvó" hajhagymák is szőrt kezdenek növeszteni. Ez egy többhónapos történet, van akinek bejön, van akinek nem. Mármint hajra.

Az egiyk ilyen cuccal kapcsolatban pl azt olvastam, hogy "a hajam nem nőtt meg, de a fanszőröm nagoyn". Mondjuk lehet nem szóltak a jóbarátnak, hogy fejre kéne kenni:D

De a haj, az arcszőrzet és a fanszőr lényegét tekintve ugynaúgy működik, szóval én aszondom tegyél egy próbát vele, ha annyira fontos. Igazából borotválkozás utáni arcszesznek is használhatod.


Pl az Alpecin közkedvelt márka, a hajszesznek is jó férfias illata van, szóval amúgy arra is jó Minden reggel felkened az arcodra és annyi.

2022. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha öregszel 10évet.
2022. szept. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, végeredményben az idő fogja kinöveszteni:D
2022. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a minoxidil bevállt

.

2022. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!