Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sima pnci titka? Csajok,...

Sima pnci titka? Csajok, melyik a jó intim borotva?

Figyelt kérdés

Esetleg dragább? Elektromos ami kimondottan oda jo?

Borotvávl képtelem vagyok megcsinálni, tele marad szőrökkel, bena vagyok nem esik kézre és a borotvafej is nagy :(


Nektek mi vált be?


2022. szept. 17. 12:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Vagy epilátor jobb?

Konkrét braun vagy philips terméknevet mondanátok?

2022. szept. 17. 12:46
 2/8 anonim ***** válasza:
Én philips IPL géppel kezelem meg több lépcsős rituálém van a ritkult maradék szőrre. Oneblade trimmerrel át megyek rajta minden irányba, borotválkozóolajjal bekenem és klasszikus zsilettpengés borotvával növési iránnyal egy irányba, majd ellentétesen borotválom.
2022. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Epilálni intim területet tilos.

Gyanta lenne a elgjobb. Sosem tökéletesn puha de mindig elég jó és csak 3-4 hetente kell.

Amúgy nekem wilkinson swordom van, és regen intim területet is azzal csináltam. De ha neked más alakú vagy máshol vannak a hajlatok, akkor nem biztos hogy jó.

Ugye használsz sensitiv boritvahabot?

2022. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Borotvaval soha nem lesz tokeletesen sima, ahhoz gyanta kell.

Amugy hasznalj tukrot es akkor nem hagysz ki reszeket, nem olyan nehez az, csak gyakorolni kell egy kicsit.

Aki intim teruleten hasznal epilatort, az minimum nem normalis, de nem tudom elkepzelni, hogy azt a brutalis fajdalmat van ember, aki kibirja. Persze, biztos van, de en nem vagyok ilyen eros...:D

Lassu es tenyleg borzasztoan faj.


Gyanta is faj, de legalabb gyorsan megvan. Magamnak nem tudtam viszont soha szepen legyantazni ott, szoval en inkabb szakemberre bizom a dolgot.

2022. szept. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tiniként borotváltam, 1 napig jó volt, utána szúrt. A viszketést testápoló rendszeres használatával sikerült kezelnem, viszont a kipattogzással nem tudtam mit kezdeni, a bikinivonal mindig csúnya maradt.

A gyantázás jobb volt. Kb 2 hétig sima, utána kezd szőrösödni. 4 hét után lehetett újra menni, amiből 1 hét úgyis a menzesz, szerintem vállalható. Gyantázás csakis kozmetikusnál! Erős a szőröm, az otthoni próbálkozás tragikus volt.

Egy ideje IPL-t használok. Tökéletes! Pár szőrszál nő, amit csipesszel kihúzok és utána nincs semmi, totál csupasz, sima. Semmi nyoma a szőrnek. Annyi hátránya azért van, hogy drága a gép (~100 ezer) és csak az igazi fekete szőrrel működik, barnával-szőkével sajnos nem csinál semmit. 2 hetente 1 óra használni egész testen, leállni nem lehet mert visszaszőrösödök.

A kozmetikai lézer is ugyanez, annyi különbséggel hogy 4-5 kezelés után 1-2 évig nem kell vele semmit csinálni. Barátnőm elment, 1 év után is 0 szőr, na igen, de fizetett érte legalább 300 ezret.

Epilátort egyszer próbáltam és rájöttem hogy nem vagyok fakír :)

2022. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 mennyi ideje használod és milyen ipl geped van?
2022. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3év @ lumea
2022. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes ez. Nekem is Lumeám van, isteni a lábamra már az első használattól kezdve, de se a fanszőrzetemre nem működik, se a hónom aljára. De egyáltalán.
2022. okt. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!