Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Nektek is szőrös az...

Csajok! Nektek is szőrös az ánuszotok körül?

Figyelt kérdés
Nekem hatalmas fekete szőrök vannak körülötte szinte alig látszik. Emiatt a szexbe is vannak kellemetlenségeim. Gyantázni nagyon nehez, mivel hátrafele nem látok, ha tükröt hasznalok akkor is nagyon nehez, mert nagyon ki kell csavarodnom hozzá. Borotvalastól meg másnaapra már rettenetesen szur.

2017. aug. 16. 15:17
 1/9 A kérdező kommentje:
*elso mondtatot ugy ertem, hogy az ánuszom alig látszik.
2017. aug. 16. 15:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáld előszőr levágni, majd ha már kissé megnőtt akkor epillálni.

Annál nem kell csavarodni csak addig kell húzogatni a gépet míg érzed szed még le valamit.

2017. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olan
2017. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is, nagyonis, engem minimálisan zavar, a páromat semennyire. Régen nagyon zavart, de már megtanultam vele élni, eszembe nem jutna ott epilálni, szerintem betojnék a fájdalomtól :D
2017. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek olyan
2017. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szőrös, de én eljárok kozmetikushoz, és leszedi.
2017. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Epilátorral mégjobbsn fáj. Kozmetikussal gyantáztasd. Szinte mindenkinek olyan, nöknek is.
2017. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szőrös, annyira mint ahogy a kérdező leírta.én úgy hagyom, a barátomat nemzavarja.
2017. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyit elárulok az epillátorfóboknak hogy csak az elso kettő három alkalom fáj , de utánna már sérül a szőrtüsző és részben elhal aminek köszönhetően a fájdalom vagy megszűnik vagy csillapodik az elviselhetőség határain belülre.

És nem kell idegeneknek a segglyukamat mutogatni, ill. Nem pepecselsz a gyantával.

2017. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!