Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 11-12 éves lányodnak milyen...

11-12 éves lányodnak milyen szőrtelenítési megoldást javasoltál?

Figyelt kérdés
Gyanta? Epilátor? Szőrtelenítő krém? Esetleg a klasszikus borotva?
2022. aug. 31. 06:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
60%

"Atya Úr Isten!


Itt tartunk, hogy 11(!) évesen a kislányokat szőrteleníteni kell. Félreértés ne essék, nem a kedves édesanyának szól ez! Ne szavazzazok le egyből kérlek és kicsit álljatok meg és mééélyen gondoljatok bele ebbe."


Inkább abba gondolj bele mélyen, hogy süt a lenéző szemlélet az írásodról. 11 éves EMBER el tudja már dönteni, hogy milyen mennyiségű szőrrel éljen.


Ja és neked ehhez semmi közöd! Hiába játszod itt a megmondód.

2022. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%

#21

Te mi a fenéről beszélsz? Milyen lenéző szemlélet? Na tudd ám, hogy beszélsz egy idegenről heló. Nem tudom ki lett itt a nagy megmondó hirtelen, hogy személyeskedik egy válaszolóval.

Kicsit gondolkozz el, mielőtt ilyesmit írsz, vagy úgy tedd kultúrált keretek között, hogy nem kötözködsz.


"11 éves EMBER" - szóval szerinted a gyerek, az nem ember? Vagy ezt most nem is értem, ne haragudj. Ki írta, hogy ne lenne ember?

És melyikünk beszélt itt eleve arról, hogy ki dönti el? Annyiról beszéltünk, hogy 11 évesen szomorú, hogy manapság erre kerül sor. A 11 éves nagyon gyerek még, ahogy más válaszoló is írta 16 évesen kezdte a borotválást. Én is kb 15 voltam, mikor szükségessé vált, de akkor is anyuval beszéltünk róla előtte.

Ezt egy kicsit most drasztikusan fogtad fel.

2022. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
40%
Ja és nem változtat a lényegi részen, hogy a kislány is külső hatás nyomására akarna így dönteni, mert nekem meg ne magyarázza senki, hogy más miatt szeretné ezt tenni, csak úgy kíváncsiságból. Erről beszélgettünk mi.
2022. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%
A gyantát ajánlanám neki, de amúgy használ amit akar. Én is évekig szenvedtem borotvával meg krémekkel, mire megjött a bátorságom.
2022. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

#21

Hagyd rá, egy másik kérdésnél is jobban tudja hogy másoknak hogy kényelmes.

2022. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
32%

20-as válaszoló voltam, milyen másik kérdés? én nem vagyok más kérdés alatt.

amúgy nem kényelemről volt szó, ha visszaolvasol. az édesanyával arról beszéltünk, hogy szomorú szegény gyereknek ilyen fiatalon, hogyha csúfolják emiatt. bocsi de aki ezzel nem ért egyet, ott valami baj van. az oldal válasz adásra van kitalálva,én tanácsoltam a borotvát a kérdezőnek.

Te mit tanácsolsz, kedves 25? semmit csak vádaskodsz itt valakire aki nincs is itt....?

2022. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Fu mit tudtok egy ilyenen vitázni :DD

nem értem mit kell azon lovagolni, hogy ki kit miért szőrtelenítsen, ki élvezi ki, meg nem, a kutyát nem érdekli ám.

Láthatóan a kérdező már eldöntötte és tanácsot kér, hogy hogyan, milyen módszerrel.

20-asnak én értem az írását, teljesen oké, akkor borotváljon puszi.

Miért kell ebbe is belekötni? annyi frusztrált ember van de komolyan.


Szőrtelenítési tanácsokat kér a kérdező! Adok is neked kedves:

ha emellett döntöttetek, akkor én a borotvát mondanám neki egyelőre, ha erősebb lenne a kis szőre (amit még nem hinnék, de később) akkor esetleg egy ügyes kezű kozmetikust. Sok sikert nektek!

2022. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
64%

"Te mit tanácsolsz, kedves 25?"

Korábban már írtam, borotvát. Ennyi idősen SZERINTEM nem biztos hogy a legjobb a gyanta, de mondjuk egy tizenéves már tud dönteni, ha elmondják neki hogy milyen opciók vannak, mik az előnyük és a hátrányuk.

2022. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%

#20-as vagyok, na egyetértek veled ebben, szerintem is ezért a borotva.

Később már én is azt mondanám, döntse el ő, de borotva a jó kezdésnek.

2022. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!